Atostogos Gruzijoje

Karšta naujiena | 0 comments

Batumis – Adžarijos autonominės respublikos sostinė įsikūrusi Juodosios jūros pakrantėje, pietvakarinėje Gruzijos dalyje. Dažnai kurortas vadinamas Juodosios jūros pakrantės sostine. Dabar Batumis pats populiariausias Gruzijos kurortas. Poilsiautojus čia vilioja ne tik ilgi paplūdimiai, bet ir išvystyta miesto infrastruktūra. Didžiausią įspūdį palieka šiuolaikiškas Batumio verslo centras, kurio pastatas yra aukščiausias Kaukaze. Kurortas taip pat garsėja botanikos sodu, kuriame auga daugybė subtropinių augalų.

GRUZIJA.  IŠSKRENDAM 2020 09 14 /7 nakvynėms

GEORGIA HOTEL 3 * su pusryčiais 397 eur/asm

Viešbučio vieta:
Apie 4 km iki Batumio centro, apie 1,3 km iki Batumio oro uosto, apie 1 km iki paplūdimio.

Viešbutis:

Atidarytas 2019 metais. Viso yra 30 numerių.

2 SGL Room tipo numeriai (15 m2).

19 DBL Room tipo numerių (1 dvigulė lova arba 2 viengulės lovos, 18-22 m2).

3 TRPL Room tipo numeriai (1 dvigulė ir 1 viengulė lovos, 20-25 m2).

Viešbučio teritorijoje

 • terasa
 • liftas
 • belaidis internetas nemokamai
 • restoranai: 1

Numeryje

 • kosmetikos reikmenys
 • virdulys
 • internetas: Wi-Fi nemokamai
 • dušas
 • plaukų džiovintuvas: yra
 • televizorius: yra

Ką veikti?

Ekskursija po vakarinį Batumį!

Ekskursijos metu susipažinsite su įkvepiančia Batumio miesto istorija, pasivaikščiosite vaizdingomis gatvelėmis, išvysite senamiestį puošiančią „Piazza“ aikštę, pabuvosite Europos ir Neptūno aikštėse. Apsilankysite net 7 kilometrus besitęsiančiame pajūrio parke. Vėliau – pasigrožėsite garsiąja Ali ir Nino meilės istoriją menančia skulptūra.

Auksinių rūmų miestas!

Jūs turite unikalią galimybę apsilankyti viename iš seniausių Europos miestų – Kutaisi.  Kutaisis buvo legendinės Kolchidės karalystės sostinė. Ši karalystė garsėjo aukso kasyklomis.  Kadaise garsusis graikų herojus Jasonas atvyko į Kolchidės karalystę ir pagrobė karalystės lobį – Auksinę runą. Ekskursijos metu apsilankysite:

 •  Prometėjaus urve.  Šis urvas yra gamtos kūrinys,  sukurtas išstalaktitų, stalagmitų ir stalagnatų. Iš šių uolienų susiformavo neįprastos formos urvas.
 • Gelačio vienuolyne (XII a.). Tai viduramžių mokslo ir dvasinio gyvenimo centras. Čia yra  didingų Gruzijos karalių kapavietė. Į Gelačio vienuolyną atvyksta daug piligrimų. Vienuolynas įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą.
 • Šv. kankinių Dovydo ir Konstantito cerkvėje (XII a.). Tai  ypatinga vieta, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į tarpeklį.
 • Bargačio šventykla (XI a.) įtraukta į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Ši vieta gruzinų tautos susivienijimo simbolis. Nuo kalvos galėsite pasigrožėti įspūdinga Kutaisio miesto panorama.

Geriau už kalnus tik kalnai. Ekskursijos metu lankysite:

„ Istorinių ir kultūrinių vertybių mylėtojų rojų – Gonio tvirtovę, kurią pastatė romėnai.

„ Machunceti krioklį. Jo švarus ir krištolo skaidrumo vanduo nuo didžiulės uolos krinta tiesiai į tarpeklį. Vanduo tekėdamas žaismingai spindi saulėje ir susiveja į šniokščiančią kalnų upę.

„ Arkinį karalienės Tamaros tiltą. Tiltas pastatytas XII a. Tai puikus didingos viduramžių architektūros pavyzdys.

„ Kūrybinę K. Turmanidze dirbtuvę– saloną. Tai unikalus muziejus. Čia su įvairiūs   liaudies žvejybos būdai ir gruzinų tautos buities kultūra.

„  Adžarijos vyno namus. Vyno namuose ekskursijos metu susipažinsite su vyno gamykla. Pageidaujantys vyno degustacijos metu galės pasimėgauti 5 gruziniškų vynų rūšių.

Subtropikų stebuklai, ekskursijos metu Jūs:

„  Apsilankysite  senamiesčio širdyje ir pasivaikščiosite vaizdingomis jo gatvelėmis. Pasigrožėsite nuostabiomis aikštėmis bei įspūdingu jūros parku. Pamatysite miestelėnus  ir svečius džiuginančią Ali ir Ninos meilės statulą. Gidas papasakos Jums didingą miesto istoriją. Norintiems savarankiškai pratęsti pažintį su miestu gidas patars kur galima dar  apsilankyti, kur galima šauniai praleisti laisvalaikį.

„  Apsilankysite botanikos sode. Tai vienas iš didžiausių visame pasaulyje. Jis gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Botanikos sodas didžiuojasi 3000 rūšių augalų kolekcijų. Čia rasite augalus iš įvairių pasaulio kampelių. Sodas žavi visais metų laikais. Lankytojai turi galimybę pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, atsipūsti ir pasimėgauti ypatinga botanikos sodo atmosfera.

„  Vėliau pakilsite į Šv. Trejybės kalną, nuo kurio atsiveria pasakiško grožio panorama į Batumio miestą. Nepakartojamas vaizdas.