Kanarų salų kruizas

Karšta naujiena | 0 comments

Kanarų kruizai iš Vilniaus

Gruodžio 12d/7 nakvynės viskas įskaičiuota soft 729 eur/asm

Maršrutas: Tenerifė – La Palma – Lanzarotė – Fuerteventūra – Gran Kanarija – La Gomera – Tenerifė

 

Lapkričio 28d/7 nakvynės viskas įskaičiuota soft 769 eur/asm

Maršrutas: Tenerifė – Madeira – La Palma – Gran Kanarija – La Gomera – Tenerifė

 

Gruodžio 5d/7 nakvynės viskas įskaičiuota soft 769 eur/asm

Maršrutas: Tenerifė – La Palma – Madeira – Gran Kanarija – La Gomera – Tenerifė

 

Gruodžio 26d/7 nakvynės viskas įskaičiuota soft 1089 eur/asm

Maršrutas:Tenerifė – Gran Kanarija – La Gomera – La Palma – Madeira (Nauji metai) – Tenerifė

Į kainą įskaičiuota: skrydis iš Vilniaus, pervežimai, bagažas, 7 naktų kruizas dvivietėje vidinė kajutėje su viskas įskaičiuota soft maitinimu.

Už papildomą mokestį galima įsigyti aukštesnės klasės kajute, ar ultra viskas įskaičiuota maitinimą laive.

Gran Kanarija – trečia pagal dydį Kanarų sala, iš kitų išsiskirianti  savo žaluma. Bet saloje gausu ir plikų uolų laukų. Gamtinės sąlygos daro Gran Kanariją be galo nemonotoniška, įdomia ir įvairia sala. Net iki dviejų kilometrų kylantys kalnai gali lemti gana skirtingas orų sąlygas skirtingos salos dalyse. Plačiau su Kanarų gamta geriausiai susipažinti galima Gran Kanarijoje esančiame Palmitos parke, kuriame išvysite didelę augalų bei gyvūnų įvairovę. Gran Kanarijoje taip pat netrūksta kalnų, užgesusių ugnikalnių kraterių bei stačių, į vandenyną krentančių uolų. Tačiau čia yra ir ramiu smėlėtų įlankėlių, puikiai prižiūrimų paplūdimių, prabangių viešbučių ir gerų restoranų įvairovės ieškantiems turistams.

La Gomera – ši Kanarų salyno ši sala labiausiai susijusi su Kristupu Kolumbu. Kalbama, kad būtent čia jis buvo sustojęs prieš išplaukdamas į Ameriką. La Gomeroje verta aplankyti San Sebastianą – didžiausią La Gomeros miestą ir keltų uostą bei pasivaikščioti po UNESCO saugomą Garačonajaus nacionalinį parka, kuriame galima pasigrožėti kadagiais apaugusiais stačiais šlaitais, kalnų terasose stūksančiomis palmėmis, žydinčiais vijokliais ir reliktiniais lauramedžių miškais.

Tenerifė – didžiausia iš visų septynių Kanarų salyno salų. Tenerifė labiausiai traukia savo gamta, unikaliu kraštovaizdžiu. Pats populiariausias gamtos kūrinys – Teidės ugnikalnis. Šio ugnikalnio kraterį iš viršaus pamatyti ryžtingai nusiteikę būna net patys pasyviausi turistai – tai neabejotinai salos, o gal net visų Kanarų simbolis. Tenerifė, turinti net du tarptautinius oro uostus – pietinėje ir šiaurinėje salos dalyje, simboliškai dalinama į dvi dalis: pietinę ir šiaurinę. Pietinėje Tenerifės dalyje visada šviečia saulė, tad kartais ši sala vadinama „amžinu pavasariu“.

La Palma – penkta pagal dydį Kanarų sala, nuo Tenerifės nutolusi apie 60 km ir 400 km nuo Maroko. Didžiausias šios salos privalumas yra unikalus kraštovaizdis: kanjonai, miškai, kalnai, kurie susiduria su juodųjų vulkanų paplūdimiais, Caldera de Taburiente, mažais miesteliais ir begalė bananų plantacijų – visa tai sukuria begalinį La Palmos grožį. Tanki ir ypatingai žalia gamta suteikia daug galimybių aktyviam poilsiui. Ryškiai žalias kraštovaizdis suteikia salai ir kitą pavadinimą – La Isla Verde – Žalioji sala.

Madeira – Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala – tai Portugalijai priklausanti Madeira. Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju madeiros vynu… Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.