Medikams. Poilsis „Versmėje“

Karšta naujiena | 0 comments

Birštono sanatorijaVersmė“ viešbutis 200 eur.

sveikatinimo programa dviem nakvynėms

į paketą įskaičiuota

 • Dvi nakvynės pasirinkto tipo kambaryje 1 asm (vienviečiame arba dviviečiame A arba B, C korpusuose);
 • Maitinimas 3 kartus per parą (,,švediško stalo“ principu);
 • Gydytojo konsultacija;
 • Gydomoji vonia: mineralinė, mineralinė perlinė, mineralinė su kvapniosiomis druskomis arba purvo vonia -1 kartas;
 • Aromaterapija-1 kartas;
 • Jogos treniruotė -1 kartas;
 • Masažas(vienos kūno dalies sausas arba viso kūno povandeninis) -1 kartas;
 • Mineralinio vandens baseinas su pirtimis ir sūkurine vonia – 2 kartai;
 • Mineralinis vanduo biuvetėje kasdien;

Keliaujant ne medikui yra priemokos, kurios mokamasi viešbutyje

sveikatinimo programa trims nakvynėms

į paketą įskaičiuota

 • Trys nakvynės pasirinkto tipo kambaryje (vienviečiame arba dviviečiame A arba B, C  korpusuose);
 • Maitinimas 3 kartus per parą (,,švediško stalo“ principu);
 • Mineralinio vandens baseinas su pirtimis ir sūkurine vonia – 2 kartai;
 • Mineralinis vanduo biuvetėje kasdien.

Priemokos mokamos nuvykus į viešbutį ( kaip pvz.: užsakant daugiau nakvynių/ užsisakant papildomas procedūras/ susitarus dėl viešbučio papildomų paslaugų ir t.t.)

Papildomai 1 eur/asm kurorto mokestis

Norėdami užsakyti šį pasiūlymą, skambinkite tel  8 656 80889

Įsigyti kuponai neatšaukiami, negalint vykti dėl svarbios priežasties, 72 val iki atvykimo į viešbutį, galimas datos pakeitimas.

 

Sanatorija „Versmė” – viena garsiausių sveikatinančio poilsio vietų Lietuvoje. Įsikūrusi itin populiariame Birštono kurorte, netoli jo centro, sanatorija „Versmė” suteikia galimybę ne tik pailsėti, bet ir sustiprinti sveikatą gydomųjų Birštono šaltinių bei profesionalių procedūrų dėka. Jos pasiūlymų išskirtinumas – asmeninis dėmesys kiekvienam atvykusiam, kadangi procedūros parenkamos po individualios konsultacijos ir paskiriamos būtent tos, kurios yra pačios veiksmingiausios bei naudingiausios. Jei ieškai gydomojo poilsio, rinkis Birštono sanatoriją „Versmė”!

AB Birštono sanatorija „Versmė“ klientų paslaugoms siūlo daugiau kaip 30 unikalių Birštono mineralinio vandens, purvo bei kitų gydomųjų  procedūrų : Veikia 15 metrų ilgio mineralinio vandens baseinas su povandeninėmis oro ir vandens masažo srovėmis, kaskada, sūkurine vonia; Povandeninis, klasikinis masažai; Perlinės, angliarūgštės ir mineralinės vonios; Keturių kamerų vonios; Žarnyno valymas; Gydomasis geriamasis mineralinis vanduo „Versmė”; Net 4 rūšių gydomojo purvo procedūros. Iš jų, vienintelė Lietuvoje, gydomojo purvo su moliu savitarnos procedūra! Fizioterapija; Kontrastinės vonios; Kineziterapija, ergoterapija; 4 pirčių kompleksas; Druskų kambarys; Psichoterapija; Aromaterapija

Ką veikti Birštone?

Nemuno išvingiuotas Birštono apylinkes tikrai verta pamatyti iš aukštai. Tada visas grožis atsiskleidžia! Iš aukštybių pažvelgti galima iš Birštono apžvalgos bokšto aikštelės, įrengtos 45 metrų aukštyje, o visas Birštono bokšto aukštis – net 55 metrai!

Atvykę į Birštoną būtinai įkopkite į Vytauto kalną. Įveikę laiptais 40 m aukščio šlaitą galėsite atsikvėpti puikiai sutvarkytoje aikštelėje. Nuo jos atsiveria nuostabi panorama į Birštono miestelį ir Nemuno vingį. Vaizdas gražus visais metų laikais. Šis piliakalnis yra vienas garsiausių bei aukščiausių Lietuvoje (apie 40 metrų). Kadaise ant jo stovėjo medinė Birštono pilis ir buvo vienas didžiojo iš kunigaikščio Vytauto medžioklės dvarų.

Kai būsi į Birštone, būtinai turėk su savimi puodelį! Su juo užsuk į  „Tulpės“ sanatorijai priklausančią Geltonąją biuvetę, kur nemokamai galėsi atsigerti labai sveiko mineralinio vandens

Pačiame kurorto centre (visai šalia Kurhauzo) yra Kneipo sodas. Kai lauke šilta, numesk batus į šoną ir pasivaikščiok basomis per smėlį, žolę, pušų kankorėžius, atgaivink pėdas mineralinio vandens baseine, o rankas – specialiame fontane. Kas gi tas Kneipas? Jis – XIX a. gyvenęs vokiečių dvasininkas, sukūręs unikalią sveikatinimo filosofiją. Anot jos – vanduo gydo viską, o daug geriau nei gydymas yra profilaktika. Šia idėja vadovaujamasi visame Birštone!

Centrinis parkas Birštone yra puiki vieta tiek norintiems ramybės, tiek ieškantiems daugiau judesio. Čia rasi mini golfo takelių, įvairių lauko treniruoklių, skulptūrų, dviračių ir poilsio takų. Svarbiausia, kad viskas labai žaismingai įsilieja į bendrą aplinką. „Skulptūrų taką“ puošia žinomų Lietuvos menininkų skulptūros, suformuotas pažintinis „Nemuno kilpų“ takas, atkartojantis Nemuno vingius

Birštone galima kvėpuoti ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru. Centriniame parke stovinčio originalios architektūros paviljono sienomis teka mineralinis vanduo, kurio poveikis jaučiamas ne tik jo viduje, bet ir 50–80 metrų spinduliu aplink. Mineralinis vanduo į bokštą tiekiamas iš gręžinio „Rūta“, yra naudingas kvėpavimo ligų profilaktikai bei odai, kadangi daro ją lygesne bei skaistesne.

Prieš daugiau nei penkis šimtus metų Žvėrinčiaus miške pramogaudami medžiojo Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovai. Šiandien jame besilankantys poilsiautojai mėgaujasi ramybe, sportuoja. Miške įrengtas žiedinis 12 km ilgio asfaltuotas pėsčiųjų ir dviračių takas, poilsiavietės ir treniruoklių aikštelės. Patys birštoniškiai tikina, kad gražiausia Žvėrinčiuje – ryte. Tuomet kylanti saulė apšviečia rasotus žolynus, galima išvysti miško paukščių ar net prabėgančių stirnų. Vasarą nudžiugsite čia aptikę žemuogių, rudeniop – grybų.

O kur dar pasiplaukiojimas laivu upe, fontanų gausa mieste, dviračių takai- liūdėti tikrai nebus laiko!!!