Medikų atostogos Palangoje

Karšta naujiena | 0 comments

Jei tu – medicinos gydytojas, gydytojas rezidentas, šeimos gydytoja, akušerė, bendrosios praktikos slaugytoja, paramedikas, slaugytojų padėjėjas, laborantas, kineziterapeutas, infekcijos kontrolės specialistas ir kitų su pandemija kovojusių sveikatos įstaigų darbuotojas, šie pasiūlymai tau!!! Skambink 8 656 80889, rašyk rasa@esrosturas.lt  mums ir rezervuokis poilsį bet kurią dieną 2020 09 -11 mėnesiais.

Dar nesiilsėjai? Puiki proga išsimaudyti jūroje ar pasimėgauti jos vaizdu Palangoje!!!

Puikus pasiūlymas!!!  2 nakvynių poilsis 2 asmenims  Best Baltic Hotel Palanga  viešbutyje 200 eur.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

• 2 romantiškos nakvynės 2 asmenims Lux klasės numeryje;

• Vaisių vaza arba saldi staigmena kambaryje atvykimo dieną;

• Chalatai numeryje atvykimo dieną;

• Trijų patiekalų vakarienė restorane 2 asmenims arba atpalaiduojantis nugaros masažas 2 asmenims (po 30 min.) vieną pasirinktą vakarą;

• Apsilankymas SPA (8–10 val.) ryto valandomis;

• 2 pusryčiai 2 asmenims viešbučio restorane;

• Vėlyvas išvykimas (iš anksto suderinus);

• Nemokamas bevielis Wi – Fi;

• Nemokama vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.

3 nakvynių poilsis d.d. už 200 eur

3 Romantiškos nakvynės dviems Lux klasės numeryje;

Vaisių vaza arba saldi staigmena kambaryje atvykimo dieną;

Chalatai numeryje;

Apsilankymas Spa (9 – 10) ryto valandomis;

Pusryčiai restorane;

Vėlyvas išvykimas (iš anksto suderinus);

Nemokamas bevielis Wi – Fi;

Privati viešbučio parkavimo aikštelė.

Įsigyti kuponai neatšaukiami, negalint vykti dėl svarbios priežasties, 72 val iki atvykimo į viešbutį, galimas datos pakeitimas.

*kurorto mokesčiai neįskaičiuoti 1eur/asm/ nakvynei

4 žvaigždučių viešbutyje BEST BALTIC Palanga maloniai praleisite laiką elegantiškuose viešbučio kambariuose, išskirtinio aptarnavimo restorane, ne tik skaniai papusryčiausite, o ir romantiškai pavakarieniausite apsupti jaukios žvakių šviesos. Viešbutyje veikiančiame SPA centre galėsite sustabdyti laiką ir atrasti sielos bei kūno pusiausvyrą. Čia teikiamos įvairios sveikatinimo ir grožio paslaugos, pirčių komplekse veikia garinė pirtis ir sauna, o sūkurinė vonia, atrakcinis bei cirkuliacinis dušai.

pasiūlymas galioja 2020 09 01- 2020 11 30

Ką veikti Palangoje?

Štai keletas idėjų, kaip smagiai praleisti laiką, rugsėjo mėnesį dar gali pasimėgauti jūra ir joje išsimaudyti.

Vaikščiodami po vieną gražiausių Palangos vietų – Birutės parką – būtinai aplankykite Birutės kalną. Čia, buvusioje Tiškevičių dvaro žemėje, iki šiol nesunaikintas išliko šimtametis šventu laikytas Birutės pušynas, supantis 21 metrą virš jūros lygio iškilusį, legendomis apipintą Birutės kalną, nuo kurio atsiveria gražus reginys į ošiančią jūrą.

Jaukus poilsis Palangoje neįsivaizduojamas ne tik be jūros, bet ir be pasivaikščiojimo vienu iš gražiausių parkų Šiaurės Europoje – Birutės parku. Palangos perlu vadinama ši kurorto erdvė kasmet gražinama, kad taptų dar patrauklesnė poilsiautojams. Birutės parkas įkurtas buvusio šventojo Birutės miško ir Birutės kalno teritorijoje. Peizažinio plano parko projektą grafų Tiškevičių užsakymu XIX amžiaus pabaigoje sukūrė garsus prancūzų architektas Eduardas Fransua Andrė.

Palangos gintaro muziejus. Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje. Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

2019 m. gruodžio 21 d. Palangos kurto muziejus atvertė naują savo istorijos puslapį – atidaryta interaktyvi nuolatinė muziejaus ekspozicija, lankytojus nukelianti į paslaptingą ir neįtikėtinai įdomų Palangos kurorto istorijos pasaulį. Pirmajame aukšte esančios muziejaus erdvės paliktos laikinoms parodoms bei renginiams, o nuolatinė Palangos kurorto muziejaus ekspozicija įkurta antrame aukšte. O pasigrožėti čia išties yra kuo, ir įdomybių čia ras ne tik suaugusieji, bet ir mažieji muziejaus lankytojai. Muziejaus lankytojai su ekspozicija supažindinami keturiomis kalbomis – lietuvių, latvių, anglų ir rusų.

Palanga iš viršaus. Nuo šio pavasario poilsiautojams atsirado galimybė nemokamai apžiūrėti Palangą iš nematytos vietos – Švč.Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokšto. Pačiame miesto centre, prie J.Basanavičiaus gatvės, stūksanti bažnyčia yra aukščiausias pastatas Palangoje. 59,85 metro aukščio bažnyčios bokštas per metus buvo iš vidaus renovuotas ir pritaikytas lankytojams. Užėję pro mažas dureles greta vargonų lankytojai gali apžiūrėti senovinį bažnyčios laikrodžio mechanizmą ir originalią jo priežiūros instrukciją. Palypėjus iki pat viršaus galima pasisukinėti tarp bažnyčios varpų ir pasidairyti į Palangą, kuri iš viršaus atrodo ypač gausi žalumos

Šokantis fontanas Jūratės ir Vytauto gatvių sankryžoje poilsiautojai gali pasigrožėti pačiu didžiausiu šokančiu ir grojančiu fontanu Lietuvoje. Fontaną sudaro 260 vandens purkštukų ir 48 įvairių spalvų šviestuvai, o pagrindinė vandens čiurkšlė į viršų šauna net 8 metrus. Po fontano baseinu sumontuoti 5 galingi vokiški siurbliai per minutę į orą pakelia beveik 4,3 tonos vandens ir pagal tai yra pats didžiausias šokantis fontanas Lietuvoje. Suskambus muzikai pagal kūrinį keičiasi vandens čiurkšlių aukštis ir kryptis, o vaizdas ypač įspūdingai atrodo sutemus. Pagrindinė nemokama muzikinė fontano programa vyksta kasdien nuo 21 val. iki 21 val. 45 min., taip pat po vieną dainą galima pasižiūrėti 12 val. ir kas valandą nuo 14 iki 20 valandos.
Na o jei dar nebuvote Klaipėdos jūrų muziejuje, galite nuvykti į jį. Puikus būdas turiningai praleisti laiką, nes čia ne tik pamatysite delfinų pasirodymus, taip pat galėsite apžiūrėti muziejaus ekspoziciją, bet išvysti ir daug visokiausių kitų gyvūnų: ruonių, pingvinų, jūrų liūtų, lietuviškų žuvų ir tropinių žuvelių.