Pažintinė kelionė į Zanzibarą

Egzotinės kelionės, Karšta naujiena

Kelionės datos ir kaina

2019 11 3, 17 dienos ir gruodžio 1, 15d – 1656 eur/asm

Kelionės programa:

Trumpas aprašymas:
Zanzibaras • Seluso medžioklės rezervatas • Dar Es Salaam • Zanzibaras • Stountaunas Nepamirštamas safaris, vedantis per Selusą – vieną iš didžiausių pasaulyje saugomų gamtos teritorijų, kur tikra laukinė Afrika pasiekiama ranka. Susitikimas su Didžiuoju penketu: liūtai, leopardai, raganosiai, drambliai ir buivolai – išdidūs Afrikos valdovai. Savanos saulė ir prie baseino po įspūdžių kupinos dienos tingiai gurkšnojamas gėrimas – tai puikus receptas nepamirštamoms Afrikos atostogoms Tanzanijoje. Verta pailginti savo viešnagę atostogomis viename iš gvazdikėliais ir vanile kvepiančių Zanzibaro kurortų. Maršrutas Tanzanijoje: apie 900 km.

1 diena. Zanzibaras
Dalyvių susirinkimas oro uoste, skrydis į ZANZIBARĄ. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

5 diena. Dar Es Salaam
Pusryčiai. Išvykimas į buvusią Tanzanijos sostinę DAR ES SALAAM. Pietūs– piknikas. Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžio laiko) skrydis  į Zanzibarą. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

6 diena. zanzibaras
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje. Vakarienė, nakvynė.

7 diena. Stountaunas
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje arba galimybė rinktis ekskursijas (už papildomą mokestį vietoje): išvyka į Zanzibaro sostinę – STOUNTAUNĄ ir apsilankymas seniausiame miesto rajone. Akmeninis miestas – tai turtingos Zanzibaro kultūros ir istorijos pristatymas, kur per pastaruosius 200 metų mažai kas pasikeitė. Šis miestas yra kovos su vergija simbolis, jis buvo vienas iš pagrindinių vergų prekybos taškų Rytų Afrikoje. Pasivaikščiojimas siauromis miesto gatvelėmis, po miesto turgų, apsilankymas viename iš sultono rūmų esančiame muziejuje, laisvas laikas apsipirkimui. Apsilankymas – vienoje iš didžiausių prieskonių plantacijų Zanzibare, kur auginami gvazdikėliai, vanilė, kokoso riešutai, kardamonas, imbieras, ciberžolė, muskato riešutai, žolelės, dekoratyviniai augalai ir atogrąžų vaisiai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

8 diena.
Pusryčiai. Išvykimas. Atvykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenims, kurie pratęsia poilsinę viešnagę savaitei: pusryčiai, išvykimas iš viešbučio, važiavimas į oro uostą ir į pasirinktą viešbutį.

9 diena.
Atvykimas į Lietuvą.

Paslaugos:
7 nakvynės: 3 nakvynės bungalow tipo nameliuos safario metu, numeriai 2 asmenims (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais, 4 nakvynės trijų/keturių žvaigždučių viešbutyje Zanzibare, numeriai dviems asmenims (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 4 pietūs pikniko forma, 7 vakarienės • skrydis • pervežimai Zanzibare • safario metu – važiavimas visureigiais • Anglakalblio kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos:
Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo į Seluso medžioklės rezervatą bilietas, persikėlimas keltu, vietinis gidas: maždaug 160 USD, arbatpinigiai: maždaug 3 USD/asmeniui/dienai.Turistinis mokestis: iš turistų apgyvendinimo metu imamas privalomas mokestis (taikoma ir vaikams): 1 USD/asmeniui/dienai.Vizos: vizų mokestis Zanzibare: maždaug 50 USD.Pasirenkami mokesčiai: safaris pėščiomis: apie 70 USD, vandens safaris: apie 65 USD, Stountaunas: apie 70 USD.Bungalow tipo nameliai: patogūs vietinio stiliaus poilsio nameliai, išsidėstę draustinyje arba šalia jo, paslėpti žalumoje, prie upės, su galimybe iš terasos stebėti gyvūnus. Svečiai gali naudotis: registratūra, restoranu, baseinu.Tikslus safario maršrutas priklauso nuo gyvūnų migracijos. Kelionės vadovas kasdien pasirenka maršrutą pagal savo žinias ir patirtį.Privalomi skiepai: Geltonojo drugio sertifikatas.