Rojus Tailande! Iš Vilniaus

Egzotinės kelionės | 0 comments

Tai nuostabaus grožio karalystė, nusėta budistų šventyklomis, turistus traukianti egzotine gamta ir įspūdingomis salomis. Tailandas – puikus pasirinkimas atostogoms.

Bankokas (2 n.) + Kanchanaburi, Kvai upė (1 n.) + Pataja (4 n.) + Koh Chang (5 n.)

ROJUS…TAILANDE!

1-a diena. Skrydis: Vilnius  –Stambulas 18:50-22:35. Išskridimas iš Stambulo 01:50

2-a diena. Atvykimas į Bankoką 15:00 Pasitikimas oro uoste, pasų kontrolė ir pervežimas į Bankoko viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3-ia diena. Pusryčiai. Susitikimas su gidu, ekskursinė programa Bankoke po įdomiausias šventyklas Wat Saket arba Auksinio kalno šventykla yra Budistų šventykla Bankoke, įsikūrusi netoliese istorinio karališkojo miesto. Šventykla yra garsi savo Auksiniu kalnu arba Phu Khao Thong – neaukšta dirbtine kalva, esančia Wat Saket šventyklos komplekse. Auksinio kalno viršūnėje stūkso 58 metrų aukščio auksinė stupa (chedi). Daugiau nei 300 neaukštų laiptelių, supančių kalną, veda į jo viršūnę, nuo kurios atsiveria Bankoko stogų vaizdai. Wat Ratchanatdaram šventykla, geriausiai žinoma kaip Loha Prasat arba Metalinė pilis. Loha Prasat yra 36 metrų aukščio daugiapakopė struktūra, kurios 37 metalinės smailės simbolizuoja 37 žingsnius, reikalingus nušvitinimui budizme pasiekti. Daugelis bokštus laikančių kolonų skaičius pastato pirmame aukšte sukuria koridorius, kuriuose galima rasti parodos ekspoziciją ir vienuolių meditacijos celes. Taip pat galima užlipti į Loha Prasat pastato viršų ir mėgautis apylinkių bei Auksinio kalno šventyklos vaizdais. Wat Arun, arba Aušros šventykla, yra budistų šventykla, esanti vakariniame Chao Phraja upės krante, beveik tiesiai priešais Wat Pho. Dėl savo neįprastos išvaizdos ir vietos paupyje, Wat Arun yra ne tik viena nuostabiausių šventyklų Bankoke, bet ir vienas iš žinomiausių sostinės bei viso Tailando objektų. Wat Traimit arba Auksinio Budos šventykla yra budistų šventykla, esanti Bankoko Kinų kvartale, netoliese Hualampong geležinkelio stoties. Ši šventykla yra garsi joje saugoma didžiule auksine Budos statula. Auksinio Budos statula, vadinama Phra Phuttha Maha Suwana Patimakon, yra pagaminta iš 5,5 tonos gryno aukso ir yra didžiausia gryno aukso Budos statula visame pasaulyje. Ekskursija miesto kanalais, kurie anksčiau buvo vienintelės susisiekimo Tailando sostinėje trasos. Galimybė maitinti milžiniškus šamus. Pietūs. Po ekskursijos laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Laisvu metu rekomenduojama aplankyti:

Bayoke Sky – antrą pagal dydį pasaulyje viešbutį su apžvalgos aikštele iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į visą Bankoką. Siam Paragon prekybos centrą ir jame esantį didelį okeanariumą ir IMAX (4D filmai) kinotearą. Tradicinio Siam Niramit teatro pasirodymą. Teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą, kaip pati aukščiausia.

4-a diena. Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančanabūrio provincijos, nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Tai nuostabiai graži vieta – žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai. Pirmas sustojimas – apsilankymas Tailando tradiciniuose tiko namuose, kokosų mini ūkyje. Užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Apsilankę turguje keliausime link dar vienos garsios Tailando vietos –  Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Pietūs restorane su vaizdu į tiltą per upę. Po pietų lankysimės dramblių kaime, kur už papildomą mokestį galėsite jais pajodinėti . Vyksime į viešbutį ant vandens. Čia galėsite plaukioti vėsioje upėje ir atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

5-a diena. Pusryčiai viešbutyje, po jų vyksime į garsiuosius šiluminius šaltinius, žinomus dėl savo gydomųjų savybių. Pakeliui turėsime tajų vaistinių žolelių ir vietinės kosmetikos pristatymą. Čia galėsime paragauti kvapnių natūralių arbatų, išbandyti gydomuosius balzamus ar tajiškos kosmetikos gaminius bei jų įsigyti. Toliau jūsų laukia provincijos asididžiavimas „Sayok“ nacionalinis parkas. Ne veltui Kanchanaburi provincija turi pavadinimą „Tailando žalieji plaučiai“, čia tropinės džiunglės, triukšmingi kriokliai, ir svarbiausia švarus oras. Plauksime pro kvapą gniaužiantį Sayok yai kriokliu, norintys galės su gelbėjimosi liemenėmis patys praplaukti . Pietūs. Paskutinė stotelė – laukinių beždžionių šventykla. Ir kelionę tęsima link Patajos. Atvykimas į Patają.

6-8-a dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.

Apžvalginė ekskursija po Patają ir apylinkes: Didysis Budos kalnas, šventyklų kompleksas Wat Yan, Kinijos šventyklos muziejus, gyvačių ūkis ir parduotuvės.

Laisvu laiku rekomenduojama aplankyti:

Plaukimas laivu stikliniu dugnu į koralų salas, teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooch kaimelyje galima pažiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes ir kt.

9-a diena. Pusryčiai. Išvykstate į Koh Chang salą (pervežimo trukmė apie 4,5 val autobusu ir 30 min keltu). Tai viena iš penkiasdešimties Koh Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando ir Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Apgyvendinimas viešbutyje, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

10-13-a dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.

14-a diena. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į Bankoką. Skrydis iš Bankoko 18:50

15-a diena. Atvykimas į Stambulą 22:35, Stambulas – Vilnius 10:05 (+1)

Į kainą įskaičiuota:

• Lėktuvo bilietai Vilnius– Bankokas – Vilnius (Turkish Airlines per Stambulą)

• Programa su pervežimais;

• Oro uosto mokesčiai;

• Registruotas bagažas  20kg ir rankinis bagažas 5 kg.;

• Maitinimas skrydžio metu;

• Pusryčiai viešbučiuose (švediškas stalas); 3 pietūs ir 1 vakarienė

• Ekskursijos, nurodytos programoje, rusų kalba.

Į kainą neįskaičiuota:

• Sveikatos draudimas;

• Asmeninės išlaidos;

Ekskursijų tvarka gali keistis.

Kaina ir kelionės datos:

2019 11 18 – 12 02/ 2019 12 07- 12 21/ 2019 12 11- 12 25/ 2020 01 31-02 14 ir 2020 02 07- 02 21

 

Viešbutis su pusryčiais
1 asm dviviečiame kamb.
1 asm vienviečiame kamb.
3 -čiam asm
vaikui iki 12 m su pristatoma lova
2- am vaikui be pristatomos lovos
 3* Fortuna: BANGKOK CHADA + ROMEO + CHAI CHET/COCONUT/KLONG PRAO € 1 269 € 1 599 € 1 239 € 1 179 € 1 059
3+* Fortuna: BANGKOK CHADA + JOMTIEN THANI + CHAI CHET / COCONUT / KLONG PRAO € 1 299 € 1 629 € 1 259 € 1 199 € 1 059
3*/4* Fortuna: BANGKOK CHADA + LONG BEACH + KLONG PRAO / KACHA KOH CHANG € 1 519 € 2 019 € 1 349 € 1 309 € 1 109
4* Fortuna: PRINCE PALACE/EMERALD + LONG BEACH + KACHA KOH CHANG € 1 539 € 2 039 € 1 339 € 1 319 € 1 054
4+* Fortuna: PRINCE PALACE/EMERALD + RAVINDRA + DEWA € 1 659 € 2 309 € 1 449 € 1 179 € 1 036
5*/4+* Fortuna:MOVENPICK SUKHUMVIT/REMBRANDT + ROYAL CLIFF + DEWA/EMERALD € 1 779 € 2 549 € 1 519 € 1 179 € 1 069