Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Serfaus-Fiss-Ladis)

Autobusu

 

1 DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 DIENA

Pusryčiai (švediškas stalas). Kelionė per Čekiją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Alpenblick. Viešbutis įsikūręs Imst miestelyje, apie 40 km nuo slidinėjimo centro. Atvykus Jūsų lauks vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3-6 DIENOS

 Pusryčiai (švediškas stalas). 08:00 vykstame į slidinėjimo centrą Slidinėjimas SerfausFiss-Ladis (www.serfaus-fiss-ladis.at). Tai 1200-2820 m aukštyje vakarinėje Tirolio dalyje įsikūręs kurortas. Čia įrengti 68 keltuvai, 214 kilometrų įvairaus sudėtingumo trasų. 16:00 išvykstame iš slidinėjimo centro. Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

7 DIENA

Pusryčiai (švediškas stalas). 08:00 vykstame į Serfaus-Fiss-Ladis slidinėjimo centrą. Slidinėjimas. 15:00 išvykstame iš slidinėjimo centro. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 DIENA

Pusryčiai (švediškas stalas). Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės data ir kaina:

2021 02 13- 02 20 466,65 eur

Įskaičiuota į kelionės kainą

kelionė autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis viešbutyje Austrijoje; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį; kelionės dokumentų sutvarkymas

Neįskaičiuota į kelionės kainą

slidinėjimo abonementas; slidinėjimo inventoriaus nuoma nuo ~ 25 EUR dienai; medicininės pagalbos užsienyje ir civilinės atsakomybės draudimas.