Tai nuostabaus grožio karalystė, nusėta budistų šventyklomis, turistus traukianti egzotine gamta ir įspūdingomis salomis. Tailandas – puikus pasirinkimas atostogoms.

Pažintinė kelionė iš Vilniaus 2020 11 22 arba 2021 03 07/ 10 nakvynių

Kaina 1179 eur/asm

Trumpas aprašymas:
Bankokas • Bang Pain • Ajutaja • Kančanaburis • Kvai upė • Elephant Haven dramblių prieglauda • Eravano nacionalinis parkas • Damnen Saduakas • Hua Hinas • Sam Roi Joto kalnų nacionalinis parkas. • Soko Kalvų nacionalinis parkas. • Krabis • Pangnga • Ko Tapu • Pi Pi • Bankokas. Fantastiniai egzotiškų nacionalinių parkų kraštovaizdžiai ir nuostabūs istorijos paminklai, liudijantys Tailando istoriją. Programoje: Bankokas su didingomis šventyklomis, Ajutaja ir garsiausias plaukiojantis Damnen Saduako turgus, pilnas spalvų ir kvapų. Kelionės dalyviai plauks tradiciniu laivu Chao Phraya upe ir Bankoko kanalais. Didelė atrakcija yra pasiplaukiojimas motoriniais laivais ežeru su vaizdingomis uolienomis Soko Kalvų nacionaliniame parke. Kelionė baigiasi atsipalaidavimui nuostabiuose Krabio paplūdimiuose. Maršrutas Tailande: apie 2000 km (su vidiniu skrydžiu).

Kelionės programa:
1 diena.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Tailandą.

2 diena. skrydis į Bankoką.
Susitikimas oro uoste su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, nakvynė. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė restorane, esančiame „Baiyoke Sky“ viešbučio, aukščiausio pastato Tailande, 78 aukšte, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Po to pasivaikščiojimas garsiąja Khao San gatve. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 diena. Bankokas
Pusryčiai. Apsilankymas svarbiausiose BANKOKO lankytinose vietose: Smaragdinio Budos šventykloje, kuri yra svarbiausia šventykla Tailande, i Karališkuosiuose rūmuose, istorinėje Tailando karalių buveinėje. Kelionė per karališkąjį Dusito rajoną, kur, be kitų objektų, yra sosto kambarys Ananta Samakhom, karaliaus Rama V ant arklio skulptūra ir Paruskavan rūmai, kuriuose XX amžiaus pradžioje gyveno garsioji princesė Katia. Apsilankymas Gulinčio Budos šventykloje, kurioje yra viena didžiausių Budos statulų (46 metrų). Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė tradiciniu laivu Chaophraya upe ir Bankoko kanalais, kurie buvo pagrindinis miesto susisiekimo maršrutas. Kelionė per kinų rajoną. Apsilankymas Auksinio Budos šventykloje. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į naktinį turgų Asiatique Riverfront. Patiekiama vakarienė, susidedanti iš tradicinių tailandietiškų patiekalų ir transvestitų šou – „Calypso“. Laisvas laikas apsipirkti didžiausiame Bankoko naktiniame turguje, kuriame galima rasti daugybę restoranų, gatvės maisto ir suvenyrų krautuvėlių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4 diena. Bang pain – Ajutaja– Kančanaburis – Kvai upė
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas karaliaus vasaros rezidencijoje BANG PAIN netoli Bankoko. Vykimas į buvusią Tailando sostinę – AJUTAJĄ. Apsilankymas vaizdinguose rūmų griuvėsiuose ir šventyklose. Miestas klestėjimo periodą išgyveno nuo XIV a. vidurio iki XVIII a., kada jis buvo vienas turtingiausių ir galingiausių Azijos miestų. Čia buvo per 2000 paauksuotų šventyklų, kurių spindesys buvo matomas iš daugelio kilometrų atstumo. Po to kelionė į KANČANABURĮ. Laisvalaikis prie garsiojo tilto per KVAI UPĘ. Apgyvendinimas viešbutyje prie Kvai upės, tropinės augmenijos apsuptyje, nakvynė.

5 diena. Elephant haven dramblių prieglauda – Eravano nacionalinis parkas
Pusryčiai. Apsilankymas ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDOJE Kančanaburyje, kur galima pamatyti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi natūralioje aplinkoje, pamaitinti ir sužinoti daug įdomių faktų apie juos. Norintiems maudynės su drambliais (už papildomą mokestį vietoje). Važiavimas link Eravan nacionalinio parko, sustojimas prie Wampo – medinio viaduko, pastatyto karo metu. Apsilankymas ERAVANO NACIONALIIAME PARKE. Trumpas pasivaikščiojimas iki vaizdingo krioklio ir maudynės krištolo skaidrumo vandenyje. Po trumpo poilsio vykimas į Kančanaburį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

6 diena. Damnen saduakas – Hua hinas
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į DAMNOEN SADUAK, kur yra garsiausias Tailande plaukiojantis turgus. Vietiniai prekeiviai iš valtelių parduoda vaisius, daržoves, kitus maisto produktus ir vietinius rankdarbius. Taip pat galima paragauti tradicinių patiekalų, pagamintų valtyse. Laisvalaikis pirkiniams. Po pietų kelionė į HUA HINĄ – pajūrio miestelį, esantį apie 220 km į pietryčius nuo Tailando sostinės. Apsilankymas karališkuose Khao Wang rūmuose Petchaburi. Rūmai, kuriuos 1859 m. pastatė karalius Mongkutas (Rama IV), yra įsikūrę ant kalvos viršūnės, į kurią pakilti lyniniu funikulieriumi. Apgyvendinimas Hua Hin viešbutyje, nakvynė.

7 diena. Sam roi joto kalnų nacionalinis parkas
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į mažą Bang Pu žvejų kaimelį SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIAME PARKE. Kelionė laivu į ramų paplūdimį ir 20 min. perėjimas į Phrayanakorn urvą, kur yra nuostabi stalagmitų apsupta karaliaus Chulalangkornos pastatyta pavėsinė. Po pietų išvykimas į Čumponą. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

8 diena. Soko kalvų nacionalinis parkas – Krabis
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į SOKO KALVŲ NACIONALINĮ PARKĄ. Parkas užima apie 740 km² plotą, jame galima pamatyti žmogaus nepaliesto atogrąžų miško liekanas, praeityje dengusius visą Malajų pusiasalį. Miške gyvena daugybė gyvūnų rūšių: drambliai, gibonai, elniai, tapirai, ir daugybė kitų. Centrinėje jo dalyje tyvuliuoja yra Cheow Larn ežeras. Pasiplaukiojimas motorinėmis valtimis vaizdingu ežeru, apsuptu stačių kalkakmenio uolienų, iškilusių iki 500 m virš vandens lygio. Po pietų kelionė į KRABI, vieną iš gražiausių Tailando provincijų. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

9 diena. Pangnga – Ko tapu
Pusryčiai. Laisvas laikas: poilsis paplūdimyje arba įspūdingas kruizas į PANGNGOS įlanką ir KO TAPU salą (už papildomą mokestį vietoje). Unikalų įlankos klimatą sukuria vešlūs mangrovių miškai ir daugybė mažų salelių, apaugusių tropine augmenija. Pertrauka mažoje Ko Tapu saloje, vadinamoje „Džeimso Bondo sala“. Sala taip vadinti pradėta po to, kai čia buvo nufilmuota keletas filmo „Žmogus su auksiniu pistoletu“ kadrų. Po to apsilankymas Tham Lod urve. Tai unikali galimybė apžiūrėti neįprastus uolienų darinius ir mangroves, plaukiant tarp jų baidarėmis. Pietūs Koh Panyee saloje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

10 diena. poilsis
Pusryčiai. Laisvalaikis paplūdimiui. Nakvynė.

11 diena. Pi pi
Pusryčiai. Laisvalaikis: poilsis paplūdimyje arba romantiškas kruizas į garsias PI PI salas (už papildomą mokestį vietoje). Tai nedidelis nepaprastai vaizdingų salelių salynas, daugelį kurių jungia nerijos, sudarančios vieną gražiausių Tailando paplūdimių. Laisvalaikis Pi Pi Don. Galimybė apsipirkti vietiniame turguje arba paplūdimiui. Pietūs. Mažoji Phi Phi Leh, kurios stačios uolinės sienos slepia nuostabią lagūną su neįtikėtino turkio žalumo vandeniu, žavi savo unikaliu klimatu ir kraštovaizdžiu. Laisvalaikis pliažo malonumams garsiajame Maya paplūdimyje, kur buvo filmuojama kino juosta „Dangaus paplūdimys“. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

12 diena. Bankokas
Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą. Skrydis į BANKOKĄ. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

13 diena.
Pusryčiai. Laisvalaikis. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

14 diena.
Atskridimas į Lietuvą.

Paslaugos:
11 nakvynių *** viešbučiuose kelionės metu; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos:
Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietinis skrydis Krabi-Bankokas ir vietiniai gidai: apie 250 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm/d.Papildomi pasirenkami mokesčiai: vakarienė Bankoke Baiyoke Sky: apie 50 USD, Asiatique ir Calypso: apie 50 USD, Kruizas Bankoko kanalais: apie 20 USD, maudynės upėje su drambliais: apie 40 USD, kruizas į Ko Tapu: apie 60 USD, kruizas į Pi Pi salas: apie 55 USD.Dėl griežtų Tailando teisinių reikalavimų aplankyti Karališkuosius rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą ir kai kuriuos kitus objektus galima tik su vietiniu gidu.Sam Roi Joto Kalnų Nacionaliniame Parke būtina avėti uždarus batus.Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.Apsilankymas kai kuriuose objektuose tik su vietiniu angliakalbiu gidu.Viešbučiuose būtinas užstatas: apie 50 USD/numeris/naktis.