Vasaris Maldyvuose

Karšta naujiena | 0 comments

Visada svajojote apie poilsį Maldyvuose? Jeigu norite įgyvendinti savo svajones, pats laikas skristi atostogauti!!! Poilsis Kelionė į Maldyvus bus karališkas nuotykis – paplūdimiuose driekiasi įspūdingi viešbučiai, keliautojus lepina amžina vasara ir 28°C vidutinė oro temperatūra, o kokybišką poilsį Maldyvų plačiuose paplūdimiuose užtikrina skaidrus Indijos vandenynas ir baltas smėlis.
Atostogos Maldyvuose!!!
Skrydis iš Vilniaus 7 nakvynės Arena Beach Hotel Guest House 4*
  • Arena Beach Hotel Guest House pusryčiai skrydis 2021 02 11- 1994 eur
  • Arena Beach Hotel Guest House pusryčiai skrydis 2021 02 18 -1585 eur
  • Arena Beach Hotel Guest House pusryčiai skrydis 2021 02 25 -1448 eur

 

Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „Maldyvai“.

 

Palei Mafušio pakrantę įsikūrusiame viešbutyje „Arena Beach“ svečiams siūloma apsistoti tyliuose moderniuose numeriuose ir naudotis juose bei kitose patalpose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite mėgautis giluminiu bei paviršiniu nardymu, burlenčių sportu ir kitomis vandens pramogomis.

Elegantiško interjero numeriuose yra seifai, elektriniai virduliai, drabužių spintos ir kabelinės bei palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai. Vonios kambariuose rasite vonias arba dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų, pavyzdžiui, dantų priežiūros rinkinius.

„Arena Beach Hotel“ svečiai kviečiami atsipalaiduoti bendroje sūkurinėje vonioje ir ant gultų, pastatytų ant stogo. Draugiškas visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins bilietų užsakymu, bagažo saugojimu ir ekskursijų planavimu. Automobilių stovėjimo aikštelė nemokama.

Smėlio paplūdimyje įrengtame viešbučio restorane ruošiami gardūs vietiniai ir vakarietiški valgiai, kuriais galėsite mėgautis grožėdamiesi žydra lagūna.