Atostogos Kenijoje

Karšta naujiena | 0 comments

Ką manai apie kelionę į egzotiškąją Keniją? Pabėgsi nuo šaltuko, susipažinsi su laukine gamta ir jos gyventojais bei galėsi džiaugtis šiltu Indijos vandenynu ir balto smėlio paplūdimiais!  Kenija, dažnai tituluojama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išskirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Tai – pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto smėlio paplūdimių ir žėrinčių ryškiaspalvių koralinių rifų. O gal dar ir safaryje norėsi sudalyvauti? Tuomet net nedvejok ir griebk kelionę į Keniją už itin gerą kainą!

Atostogos KENIJOJE!🐯🐵
Skrydis iš Varšuvos 2023 04 14/ 7 nakvynės 
Diani Sea Lodge 4* su viskas įskaičiuota 1291 eur

 
Kelionės užsakymas:
 
– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „Kenija“
 
 
 

Diani Beach kurorte įsikūrusiame viešbutyje „Diani Sea Lodge“ įrengtas lauko baseinas ir restoranas bei veikia nemokamas belaidis internetas.

„Diani Sea Lodge“ numeriuose yra oro kondicionieriai, svetainės zonos bei vonios kambariai su voniomis arba dušais ir plaukų džiovintuvais. Apsistoję viešbutyje galėsite gėrėtis iš numerių atsiveriančiais sodo vaizdais. Čia taip pat rasite seifus ir patalynės užvalkalus bei galėsite atsipūsti lauko poilsio zonoje.

Viešbutyje dirba pramogų organizavimo komanda, įrengtas teniso kortas, bendras poilsio salonas ir žaidimų kambarys. Apylinkėse ir viešbutyje galėsite užsiimti įvairiomis aktyviomis pramogomis, tarp kurių – mini golfas. Automobilius pasistatysite nemokamoje „Diani Sea Lodge“ aikštelėje.