Atostogos Maldyvuose

Karšta naujiena | 0 comments

Žiemos atostogos egzotiškuose Maldyvuose. 
Skrydis iš Varšuvos 2021 12 01 ar 08/ 7 nakvynės

Gangehi Island Resort 4*+ su pusryčiais, pietumis ir vakariene 1399eur

Kelionės rezervavimas

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „Maldyvai“.

apie viešbutį

Šiaurės Ari atolo pakraštyje įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Gabgehi Island“ rasite nardymo mokyklą, SPA centrą ir ilgą smėlio pakrantę. Čia galima apsistoti virš vandens, paplūdimyje arba atogrąžų soduose įrengtuose numeriuose.

Svečiams siūloma užsiimti įvairiomis vandens sporto veiklomis: paviršiniu nardymu, žvejyba ar plaukiojimu baidarėmis. Atostogų viešbutyje taip pat rengiami jogos užsiėmimai po atviru dangumi.

SPA centre „Ginger“ atliekami ajurvediniai ir tradiciniai masažai. Viešnagės metu galėsite lankytis nardymo centre, treniruoklių salėje, pažaisti paplūdimio tinklinį ir pasiskolinti knygų bei DVD diskų iš apgyvendinimo įstaigoje veikiančios bibliotekos. Komplekse „Gangehi Island Resort & Spa“ taip pat dirba jūrų biologas.

Numeriuose su erdviomis verandomis rasite oro kondicionierius, prie lubų pritvirtintus ventiliatorius, šaldytuvus, seifus bei vonios kambarius su karšto ir šalto vandens dušais.

Iš šio koralų rifų apsupto komplekso per 25 minutes hidroplanu nuskrisite iki Malės tarptautinio oro uosto, o per 15 minučių laivu nuplauksite iki vaizdingos Gangehi Kandu nardymo zonos.

Savitarnos restorane „Veli“ siūloma paragauti tarptautinių, itališkų, azijietiškų ir vegetariškų valgių. Bare, iš kurio atsiveria jūros panorama, galėsite pasimėgauti kokteiliais ir vynu.