Atostogos po palmėmis! Puketas

Egzotinės kelionės, Karšta naujiena

Pažintinė – poilsinė kelionė į Tailandą „Atostogos po palmėmis! Puketas“
Skrydis iš Varšuvos
04.08 – 12.08.2022 -1398 eur
07.07 – 15.07.2022 1527 eur
 
1 DIENA
Dalyvių susitikimas oro uoste. Išvykimas į Tailandą.
2 DIENA
Atvykimas į Puketą. Susitikimas su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė, laisvas laikas.

3 DIENA

WAT CHALONG – RAND HILL – RAWAI BEACH – PUKETO MIESTAS
Pusryčiai. Aplankysite didžiausias Puketo lankytinas vietas. Maršrute WAT CHALONG budistų šventykla, kuri yra svarbiausia salos šventovė. Vietos gyventojai tiki, kad jis turi nepaprastų gydomųjų galių. Pervežimas į RANG kalvą į apžvalgos tašką su panoraminiu vaizdu į Kata Noi, Kata Karon ir Koh Poo salos paplūdimius. Apsilankymas RAWAI BEACH paplūdimyje su garsiuoju Sea Gypsy kaimeliu. Tada pasivaikščiojimas po salos sostinę – PUKETO MIESTĄ, kuriame išlikę įdomūs kolonijinės architektūros pavyzdžiai, derinant portugališkus ir kiniškus bruožus. Galiausiai pietūs vietiniame restorane. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
4 DIENA
PHANG NGA BAY – KOH TAPOO
Pusryčiai. Pervežimas į prieplauką. Kelionė greitaeigiu kateriu tarp karstinių uolienų ir vešliai žalių salų yra puiki pradžia atrasti PHANG NGA ĮLANKOS paslaptis. Laisvas laikas maudynėms prie vienos iš vaizdingų salelių. Sustojimas prie garsiojo KOH TAPOO – Džeimso Bondo salos, kur buvo filmuojamas filmas „Žmogus su auksiniu ginklu“. Tada plaukiosite baidarėmis tarp lagūnų ir urvų – tai puikus atsipalaidavimo ir aktyvaus poilsio derinys. Diena baigsis tradiciniais tailandietiškais pietumis nepaprastame musulmoniškame Koh Panyi kaimelyje, pastatytame ant jūroje panardintų polių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
5-7 DIENOS
poilsis prie jūros viešbutyje su pusryčiais

8 DIENA

Pusryčiai, išvykimas į oro uostą

9 DIENA skrydis į Lenkiją.

Papildomai:

įėjimo bilietai, laivo nuoma, vietiniai gidai: apie 50 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD / diena / asm.

Įskaičiuota į kainą:
6 nakvynės Kata Beach Resort & Spa **** viešbutyje;  • maitinimas: 6 pusryčiai, 2 pietūs • skrydis • pervežimas autobusu • gido priežiūra ekskursijų metu