Indija pažintinė poilsinė

Egzotinės kelionės

11 nakvynių pažintinė – poilsinė kelionė po Indiją nuo 1380 eur.

Kelionės į Indiją – neįtikėtina patirtis ir įkvepiančios egzotiškos atostogos! Poilsis Indijoje, šalyje, kuri nuo seno traukia nuotykių ieškotojus bei sielos pabudimo belaukiančius žmones, padės pamiršti visus kasdienius rūpesčius ir pasinerti į spalvų, garsų ir kvapų jūrą. Indija – tai efektinga, dvasinga šalis, pulsuojanti įspūdingu žmonių, tradicijų ir kraštovaizdžių deriniu. Ypatinga maisto kultūra, spalvų įvairovė, gamtos dinamiškumas, dykumos ir įspūdinga architektūra – tai tikroji Indija, kuri jus stebins nuo pirmos iki paskutinės kelionės sekundės. Atostogos Indijoje – tai nuotykių kupina kelionė į mistikos, atradimų, nenuspėjamų potyrių kraštą, kuris gali pakeisti požiūrį į pasaulį ir savo vietą jame.

Skrydžiai iš Varšuvos:

2022 08 22 – 09 03 1395 eur

2022 10 10 – 10 22 1380 eur

2022 11 01 – 11 13 1381 eur

2023 01 17 – 01 29 1381 eur

2023 03 28 – 04 09 1381 eur

Maršrutas: Delis • Agra • Fatehpur Sikri • Gintaro fortas • Džaipuras • Džodpuras • Ranakpuras • Udajpuras • Goa poilsis • Delis

1 DIENA.

Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis maršrutu Varšuva-Delis.

2 DIENA.

Vykimas į Indijos sostinę ir politinį šalies centrą DELĮ. Įspūdingi paminklai ir didingi valdžios pastatai byloja apie miesto puošnumą. Delis – šiuolaikinės Indijos kvintesencija, kontrastų kupinas miestas, kuriame greta sugyvena neįsivaizduojami turtai ir didžiulis skurdas, istorija ir modernumas. Lankymasis Senajame Delyje: Jama Masjid – didžiausia mečetė Indijoje, Raj Ghat – Mahatma Gandhi kremavimo vieta. Apsilankymas prie Raudonojo forto pastatų – didžiulės citadelės iš raudono smiltainio, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas Chandni Chowk – pagrindine senamiesčio arterija, kuri kartu yra ir šurmuliuojantis turgus. Rikšos pasivažinėjimas. Lankytinos vietos Naujajame Delyje: Kutb Minar kompleksas su induizmo architektūros ir islamo įtaka, Humajuno mauzoliejus – Mogolų valdovo kapas nuo XVI a. Kutb Minaras ir Humajuno mauzoliejus įrašyti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas prie Indijos vartų – 42 metrų triumfo arka. Panoraminis važiavimas šalia parlamento rūmų ir Prezidentūros. Apgyvendinimas viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA.

Pusryčiai. Vyksite į AGRA. Apsilankymas buvusioje Didžiųjų Mogolų sostinėje: Tadžmahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės moteriai įrodymas. Ši didingiausia Indijos vitrina, pastatyta XVII amžiaus pirmoje pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Tada Fort Agra – galinga raudono smiltainio tvirtovė, imperatoriškas miestas, apsuptas 2,5 kilometro siena, dizaino ir statybos šedevras, globojamas UNESCO. Nakvynė viešbutyje, vakarienė.

4 DIENA.

Pusryčiai. Vyksite į FATEHPUR SIKRI – tai reiškia Pergalės miestą. Miesto, kuris 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostinė, lankymas rūmų pastatuose. Gražiausios iš daugelio buvusios šlovės paminklų yra viešosios ir privačios auditorijos, Didžioji mečetė, suprojektuota pagal Mekos mečetės stilių, ir Penkių aukštų rūmai. Fatehpur Sikri yra įtrauktas į UNESCO sąrašą. Grįžimas į viešbutį netoli Džaipuro. Vakarienė, nakvynė.

5 DIENA.

Pusryčiai. Lankysitės prie Gintaro FORTO – buvusio Gintaro valdovų buveinė. Pakilsite drambliu arba džipu į kalną (jei yra), kur iškilęs įspūdingas fortas. Aplankysite jame esančius didingus gynybinius ir rūmų pastatus. Lankymasis  JAJPUR centre – Radžastano sostinėje, žinomoje kaip Rožinis miestas. Šią pravardę ji skolinga rausvai senamiesčio pastatų fasadų spalvai, kuri simbolizuoja svetingumą. Džaipuras taip pat yra didingų rūmų ir turgų miestas, garsėjantis puikiais amatais, ir vienas didžiausių Indijos auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų. Lankytinos vietos: Miesto rūmai – karališkoji rezidencija ir joje esantis muziejus, Jantar Mantar astronomijos observatorija įrašyta į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas prie Vėjų rūmus – vieną labiausiai atpažįstamų miesto pastatų, kurio originalų fasadą puošia šimtai langų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

6 DIENA.

Pusryčiai. Vykimas į JODHPUR, žinomą kaip Mėlynasis miestas ir žinomas visame Radžastane dėl savo įspūdingų vaizdų. Apsilankymas didingoje Mehrangarh tvirtovėje, iškilusioje ant daugiau nei 120 metrų aukščio uolos, laikomos didingiausiu gynybiniu statiniu Radžastane. Tvirtove žavisi daugybė rūmų ir muziejus su gausia palankinų, baldų ir ginklų kolekcija, o nuo gynybinių sienų atsiveria įspūdingas vaizdas į mėlynai nudažytus namus, susitelkusius uolų papėdėje. Nakvynė viešbutyje, vakarienė.

7 DIENA.

Pusryčiai. Vykimas į RANAKPUR, vieną švenčiausių džainizmo vietų. Apsilankymas XV a. šventyklų komplekse, vaizdingoje vietoje miškingame slėnyje. Apsilankymas Chaumukha šventykloje, skirtoje Adinatui. Iš balto marmuro pastatyta šventykla slepia puikias skulptūrines dekoracijas, beveik visiškai dengiančias jos vidų. 1 444 stulpeliai, kurių kiekvienas yra skirtingas, nusipelno dėmesio. Vykimas į Udajpurą, žinomą kaip Tekančios saulės miestas ir laikomas romantiškiausiu visoje Indijoje. Jo pasakiškas grožis, vaizdinga vieta aplink ežerus ir gražūs rūmai salose džiugina lankytojus. Nakvynė viešbutyje, vakarienė.

8 DIENA

Pusryčiai. Panoraminis pasivažinėjimas dirbtinio Fatah Sagar ežero, sukurto 1678 m., pakrantėmis. Lankytinos vietos UDAJPUR: gausiai išraižyta Jagdish šventykla iš XVII a., XVIII a. Saheliyon-ki-Bari, tai yra Teismo užtvankos sodas, Miesto rūmai, didžiausia karališkoji rezidencija Radžastane. Komplekse yra muziejus ir rūmai, kai kuriuose gyvena buvusių valdovų palikuonys, o dalis paversta prabangiais viešbučiais. Po pietų – kruizas laivu Pichola ežeru, kurio metu galėsite pasigrožėti nuostabiais rūmais: Miesto rūmais rytinėje pakrantėje ir rūmais ant ežero, buvusia karališka vasaros rezidencija, o dabar vienu geriausių viešbučių pasaulyje. , dažnai naudojamas kaip populiarių filmų dekoracijos. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA

Pusryčiai. Vykimas į Udajpur oro uostą. Skrydis į GOA (tiesioginis arba su persėdimu). Pervežimas į viešbutį pakrantėje. Laisvas laikas, nakvynė.

10.-11. DIENOS

Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Apgyvendinimas.

12 DIENA.

Pusryčiai. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Delį.

Į kelionės kainą įskaičiuota

11 nakvynių *** / **** viešbučiuose: 2 Delyje, 1 Agroje, 2 Džaipūre, 1 Jodhpur, 2 Udajpur, 3 Goa pakrantėje; 2 asmenų kambariai su vonios kambariais (galima 1 papildoma lova) • maitinimas: 11 pusryčių, 8 vakarienės • skrydis • pervežimas mikroautobusu arba tolimojo susisiekimo autobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) •

Pastabos:

  • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai, vidaus skrydžiai: Udaipuras-Goa; Goa–Delis: apie 260 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD / asmeniui / dienai.
  • Kruizas Pichola ežeru priklauso nuo vandens lygio.