Kelionė į Japoniją

Egzotinės kelionės

Tokijas – tradicijos ir modernumas • Fudžio ugnikalnis • nakvynė tradiciniame japoniškame name • Auksinis paviljonas ir geišų kvartalas Kiote • apsilankymas sakės fabrike • futuristinė Osaka

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste. Skrydis į Japoniją (be persėdimu).
2 diena
Atvykimas į Tokiją (Tokyo). Po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, pervežimas į viešbuti ir apgyvendinimas. Aplankysime Šibujos (Shibuya) rajoną, kur pereisime judriausią pėsčiųjų perėją ir pasigrožėsime Hačiko (Hachiko) šuns statulą.
3 diena
Pusryčiai. Visos dienos ekskursija po Tokiją. Pradėsime nuo kiemo priešais Imperatoriaus rūmus – Japonijos valdovo būstinės. Anksčiau rūmai buvo šiogūnų rezidencija, žinomi kaip Edo pilis. Pamatysime vieną iš svarbiausių šintoistų maldos namų, vaizdingai įsikūrusią amžinai žaliuojančiame parke, Meidži (Meiji Jingu) šventyklą, skirtą buvusiam imperatoriui ir jo žmonai. Aplankysime Edo laikotarpio Asakusos (Asakusa) šventyklą, bei „Akamise“ prekybos centrą, kur galėsite įsigyti suvenyrų ir paragauti vietinių skanėstų. Pro autobuso langus pasigrožėsime „Dangaus medžių“ – (Tokio Sky Tree) televizijos bokštų. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė vietiniame restorane. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį apie 4000 JPY / asm.) naktinis Tokijas: pervežimas į Šindžuku rajoną – pagrindinį Tokijo verslo centrą. Pakilimas į Tokijo metropoliteno vyriausybės pastato apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria miesto panorama. Ekskursija baigsime pasivaikščiodami Raudonųjų žibintų kvartalą.
4 diena
Pusryčiai viešbutyje, traukiniu vykstame į  XII – XIVa. vyriausybės būstinė – Kamakuros (Kamakura) miestą, esantį 50 km į pietvakarius nuo Tokijo. Pamatysime svarbiausią miesto paminklą pagamintą iš bronzos, apie 13m. aukščio – Didžiojo Budos statulą, bei Hasederos (Hase-dera) ir Curugaokos Hačimano (Tsurugaoka Hachiman-gu) šventyklos. Galiausiai pasivaikščiojimas Komačies (Komachi) parduotuvių gatve. Po pietų traukiniu grįžtame į Tokiją. (Maršrutas apie 100 km).
5 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio.
Dėmesio! 5 ir 6 dienoms turėtų būti supakuotas rankinis bagažo krepšys/kuprinė arba nedidelis lagaminėlis. Prie pagrindinio bagažo bus priėjimas tik užsiregistravus Kioto viešbutyje.
Vykstame prie Fudžijamos (Fuji-yama) ugnikalnio – Japonijos kraštovaizdžio simbolio. Esant geroms oro sąlygoms pakilsime į penktąją stotį (apie 2300 m virš jūros lygio). Toliau lyno keltuvais paseksime įsikūrusia aukštai kalnuose Ovakudanies (Owakudani) vulkaninį slėnį žinomas dėl geizerių, sieros fumarolių bei karštų šaltinių. Pervežimas į Atamį (Atami). Vakarienė ir nakvynė  pajūrio kurorte, garsėjančio japoniškomis pirtimis. Vakare pageidaujantis turės galimybę išbandyti ši japonų atradimą. Dėmesio! Padidėjus regione seisminiam aktyvumui, vietoj Ovakudanies slėnio įgyvendinama alternatyvi programa: lininių keltuvų pakilsime į Kači Kači kalno (Kachi Kachi Yama) apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria geriausia vietovės panorama. (Maršrutas yra apie 190 km).
6 diena
Pusryčiai, paliekame Atamį ir itin greitu Šinkansen (Shinkansen) traukiniu vykstame į Šidzuoką (Shizuoka), o paskui – į Kiotą (Kyoto). Pervežimas autobusų į Narą (Nara). Aplankysime Todaidži (Todaiji) šventyklą su vienu didžiausiu mediniu pastatu pasaulyje (Didįjį Budos paviljoną), Kasugos (Kasuga) šventyklą (VII a.) bei šalia esama parką su gyvenančiais jame elniais. Nakvynė Kioto apylinkėse. Vakarienė vietiniame restorane. (Maršrutas yra apie 460 km).
7 diena
Po pusryčių visos dienos ekskursiją po Kiotą. Iš UNESCO sąrašo pamatysime esančią parke Auksinį paviljoną – Kinkakudži šventyklą (Kinkaku-ji), kurios sienos padengtos aukso drožlėmis. Po pietų aplankysime Hejano šventyklą (Heian Jingu) su vienais didžiausiai Japonijoje šintoizmo vartais (torii), taip pat sudalyvausime tradicinėje arbatos ceremonijoje. Pasigrožėsime virš miesto iškilusių Kijomidzudera (Kiyomizu-dera) (UNESCO) – budistų šventyklų kompleksų, susidedančio iš kelių medinių paviljonų. Iš panoraminių galerijų atsiveria nuostabus Kioto vaizdai. Popietę užbaigsime pasivaikščiojimu geišų kvartale. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.
8 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio.
Dėmesio! 8 ir 9 dienoms turėtų būti supakuotas rankinis bagažo krepšys/kuprinė arba nedidelis lagaminėlis. Prie pagrindinio bagažo bus priėjimas tik užsiregistravus Okajamos viešbutyje.
Pervežimas greituoju traukiniu į Hirošimą (Hiroshima), o veliau perkėlimas į Mijadžimos salą (Miyajima), kur aplankysime Icukušimos (Itsukushima-jinja) šventyklą (UNESCO) su garsiais vartais (torii), kylančiais tiesiai iš vandens – tai viena iš trijų populiariausių Japonijos lankytinų vietų. Sekantis programos punktas – Hirošimą. Čia pasivaikščiosime taikos memorialiniame parke (UNESCO) su vadinamuoju Atominės bombos kupolu, bei susipažinsime su atominės bombos muziejaus ekspozicija. Pervežimas į viešbutį Hirošimos apylinkėse. Vakare vakarienė vietiniame restorane (bus galimybė paragauti Okonomijakį (okonomiyaki)  – tradicinį japonišką patiekalą). (Maršrutas apie 420 km).
9 diena
Po pusryčių pervežimas autobusais į Okajamą (Okayama). Aplankysime Okajamos – juodąją pili, taip pavadintą dėl savo fasadų spalvos. Pilies viduje susipažinsime su esamos parodos eksponatais (dažniausiai susijusią su japonų tradicijomis ir kultūra). Galiausiai pasivaikščiosim po vieną gražiausią Japonijoje  sodą – Korakueno parką, sukurtą tradiciniu stiliumi. Apgyvendinimas Okajamos apylinkėse. Pageidaujantiems siūlome (už papildoma mokestį apie 6 500 JPY / asm) ekskursiją į Kurašikį (Kurashiki). Programoje: pasivaikščiojimas buvusiame samurajų kvartale – Bikan, garsėjančiame gerai išsilaikiusia XVII amžiaus medine architektūra ir kanalais, kuriuose plaukioja Koi karpiai. Apsilankymas istoriniuose Ohašio (Ohashi) šeimos samurajų namuose. Grįžimas į Okajamą. (Maršrutas apie 160 km).
10 diena
Pusryčiai. Vykstame į Marugamę (Marugame) garsėjanti savo tradicinių vėduoklių „uchiwa“ kūrimų. Sekantis programos punktas – Himedžio pilis (Himeji-jo) (UNESCO sąrašas). Baltojo garnio pilis yra vienas seniausių japonų pastatų, išlikusių iki mūsų laikų. Kelių, vedančių į tvirtovę, labirintas ir tradicinė japonų architektūra padaro jį vienų iš patraukliausių šio tipo turistinių objektų. Pagal galimybė aplankysime ir gretimą Koko (Koko-en) sodą. Po pietų pervežimas į Osaką ir apgyvendinimas viešbutyje. (Maršrutas apie 280 km).
11 diena
Po pusryčių vykstame į Sakės gamyba garsėjantį Kobės (Kobe) miestą. Aplankysime vieną iš šio garsaus japoniško gėrimo, gamyklų. Toliau Jūsų laukia eksursija po Osaką (Osaka). Programoje: modernus Dotonborio (Dotonbori) rajonas, su apžvalgos tašku ant Umeda Skajaus (Umeda Sky Building) pastato stogo, bei pilnas spalvingų neoninių reklamų, karaokės klubų, restoranų ir prekybos centrų. Pažintį su miestų baigsime Kuromono (Kuromon) turguje, kur net geriausi Osakos šefai, mėgsta paragauti vietinių patiekalų. Po pietų pervežimas greituoju traukiniu į Tokiją (galimai su persėdimų). Dėmesio! Kelionės traukiniu vyksta be prieigos prie pagrindinio bagažo, kurį gabena autobusas, turėtų būti supakuotas rankinis bagažo krepšys/kuprinė arba nedidelis lagaminėlis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tokijo apylinkėse. (Maršrutas apie 560 km)
12 diena
Po ankstyvų pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Varšuvą (be persėdimu).

Grupėms, nekeliaujančioms su LOT oro linijomis, aukščiau nurodyta programa keičiama taip:

1 diena
(…) Skrydis į Tokiją  su persėdimu.
2 – 10 diena
Jokių pokyčių.
11 diena
(…) Vakarienė vietiniame restorane. Vakare laisvas laikas, pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lenkiją (su persėdimu).
12 diena
Nusileidimas Varšuvoje.

 

Kelionės datos

2024 03 15 – 03 27 4397eur

2024 03 19 – 03 31 4501eur

2024 03 22 – 04 03 4817eur

2024 03 29 – 04 10 4413eur

2024 03 31  – 04 12 4822eur

2024 04 03 – 04 15 4786eur

2024 04 05 – 04 17 4841eur

2024 04 07 – 04 19 4888eur

2024 04 10 – 04 22 4318eur

2024 04 12 – 04 24 4366eur

2024 04 14  – 04 26 4271eur

2024 04 17 – 04 29 4318eur

2024 04 19 – 05 01 4240eur

2024 04 21 – 05 03 4425eur

2024 04 24 – 05 06 4579eur

2024 04 26 – 05 08 4478eur

2024 04 28 – 05 10 4615eur

2024 05 15 – 05 27 4603eur

2024 05 19  – 05 31 4561eur

2024 05 22  – 06 03 4397eur

daugiau datų teiraukitės rasa@esrosturas.lt

Įspėjimai!
– Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis.
– Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
– Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks  atstovas vietoje. Mes negarantuojame visų papildomų ekskursijų įvykdymo.
– Atsižvelgiant į skrydžio laiką, išsiregistravimas iš viešbučio vykdomas priešpaskutinės dienos vakare arba paskutinės dienos nakties metu.

Į kainą įskaičiuota
Skrydžiai: Varšuva – Tokijas – Varšuva (su/be persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (9-10 parų) (maitinimas – pagal programa), traukinys Atamis -Kiotas; Kiotas – Hirošima; Osaka – Tokijas; pervežimai autobusu/mikroautobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 27000 JPY/asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos.  Nuvykimas į/iš Varšuvos.
Aukščiau nurodytos vizų ir mokesčių kainos gali keistis, prašom tikslinti.​

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** geros klases.
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra.
Kambariai: dviviečiai, su vonios kambariu.
Dėmesio! Daugumoje viešbučių kambariuose yra tik dvi atskiros lovos. Kai kuriuose viešbučiuose nėra papildomų lovų arba jų skaičius labai ribotas – tada 3 žmonės gali būti apgyvendinti per 2 atskirus kambarius. Atamio mieste papildomos lovos yra tik „futon“ variacijos – tai tiesiog čiužinys ant grindų.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervaciją, pateikite šiuos paso duomenis: vardą, pavardė, gimimo datą, pilietybė, paso numerį, paso išdavimo ir galiojimo datą.
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.
– Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos.
– Be vizos.
– Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.