Margaritos sala

Egzotinės kelionės

Paradise Oasis 4*

Kelionės datos iš Varšuvos

2023 11 18- 12 03 1769 eur

2023 11 25- 12 10 1752 eur

2023 12 02- 12  10 1533 eur

2023 12 09- 12 24 1752 eur

2023 12 16- 12 24 1495 eur

2023 12 23- 01 07 1989 eur

2024 02 24- 03 17 1730 eur

2024 03 09- 03 24 1715 eur

2024 03 16- 03 24 1417 eur

1 diena

Skrydis į Margaritą, į Porlamarą LOT Dreamliner arba kitu plataus korpuso užsakomuoju lėktuvu (tiesioginis skrydis). Atvykus muitinės ir pasų kontrolė, vėliau pervežimas į viešbutį (viskas įskaičiuota), nakvynė.

2 diena

Po pusryčių visos dienos išvyka į gražiausius Margaritos salos kampelius. Kelionę pradėsime aplankydami Nueva Espartos valstijos sostinę la Asunsjoną. Šis gražus kolonijinis miestas garsėja seniausia Venesuelos katedra, pastatyta 1621 m. Iš ten važiuosime į Laguna la Restinga nacionalinį parką, kur 30 minučių plauksime laivu mangrovių kanalais. Čia galima aptikti daugybę vandens paukščių rūšių: pelikanų, kormoranų, garnių, jūrų žvaigždžių ir jūrų arkliukų. Vėliau pasivažinėjus Makanao pusiasalyje pamatysime kitokį, pusiau sausringą salos veidą, o apsilankę Jūrų muziejuje galėsime sužinoti apie Karibų jūroje gyvenančius organizmus ir daugiau sužinoti apie Nueva Cadiz, pirmasis perlų medžiotojų miestas Venesueloje. Ilsimės ir mėgausimės gardžiais pietumis Punta Areno smėlio paplūdimyje. Ekskursiją užbaigsime apsilankymu Juan Griego, kur nuo kalvos su La Galera tvirtove galėsite grožėtis gražiausiais salos saulėlydžiais. Atsipalaidavę paplūdimyje grįšime į viešbutį.

3 diena

Pusryčiai. Šią dieną leisimės į kelionę, kurios metu visais pojūčiais pažinsime Venesuelos tradicijas ir amatus. Ekskursiją pradėsime apsilankę Pampatar – žavingame kolonijiniame uostamiestyje, kur pamatysime prie Karibų jūros esantį San Carlos de Borromeo fortą – svarbiausią salos gynybos nuo piratų tašką. Šiuolaikinis fortas, iškilęs 1664–1684 m., buvo pastatytas pirminio forto vietoje, sugriautas 1662 m., kai miestą sudegino olandai. Tada ragausime Kokadą (tiršto gėrimo iš vandens ir kokoso minkštimo). Venesuela garsėja savo skania kakava, susipažinsime su šokolado gamybos procesu ir išbandysime įvairias jo rūšis. Taip pat sužinosime, kaip gaminamas romas. Degustaciją papildys Venesueloje gaminami tradiciniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai. Margaritos istorija susijusi su perlais, tad taip pat bus galimybė įsigyti gražių papuošalų, rankdarbių.

4 diena

Po pusryčių mūsų laukia jaudinantis džipų safaris, kuris leis išvysti laukinį Margaritos veidą. Dieną pradėsime važiavimu per Cerro el Copey nacionalinį parką, iš kurio atsiveria gražus vaizdas į Margaritos pakrantę. Vietiniame ūkyje paragausime vietovėje užaugintų vaisių, tokių kaip mamey, papajos, vandens obuoliai, kakava ar cukranendrės. Vėlesnis pasivažinėjimas pusiau dykumoje esančioje Makanao pusiasalyje tikrai suteiks mums nepamirštamų įspūdžių. Prieš išvykdami į kitą laukinį paplūdimį pailsėsime ir papietausime smėlėtame La pared paplūdimyje. Čia vairuotojai pademonstruos savo įgūdžius bekelėje. Laikas maudytis, pasivaikščioti ar pailsėti. Grįždami sustosime prie Boca del Rio lagūnos, kur dažnai galima pamatyti flamingų. Grįžimas apie 5:00 po pietų. Į kelionės kainą įskaičiuota: transportas džipais, pietūs La Pared paplūdimyje, gaivieji gėrimai, romas, alus, saldus užkandis.

5-7 dienos

Laisva diena degintis ar nusipirkti papildomų ekskursijų

8 diena

Po pusryčių išvykimas iš viešbučio ir pervežimas į Porlamaro oro uostą grįžtantiems į Lenkiją.

Klientams, pasirinkusiems papildomą poilsio savaitę – pervežimas į pasirinktą viešbutį. Programos pastabos. Programos elementų tvarka gali būti pakeista arba atšaukta.

Atkreipkite dėmesį: maitinimas pagal „viskas įskaičiuota“ formulę galioja tik viešbučio teritorijoje. Maitinimas už viešbučio ribų ekskursijos dalies metu savarankiškai.

 Į kainą įeina: skrydis LOT Dreamliner ar kitu plataus korpuso užsakomuoju lėktuvu į/iš Margaritos salos (tiesioginis skrydis), oro uosto mokesčiai, turistinė programa, kaip nurodyta aukščiau, įskaitant kelionę autobusu ar mikroautobusu su oro kondicionieriumi, apgyvendinimą viešbutyje pagal programą: maitinimas pagal pasirinktą viešbutį, pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas, Lenkijos atstovo aptarnavimas registracijos metu Varšuvos oro uoste, Ekskursijos metu TU EUROPA SA draudimas (NNW, KL ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuoti: įėjimo į lankomus objektus bilietai ir rezervacijos mokesčiai, mokesčiai vietiniams gidams, aptarnavimo arbatpinigiai (apie 85 USD/asm – mokama vietoje), papildomas maitinimas, gėrimai su maitinimu ir asmeninės išlaidos