Programa
Majų religiniai centrai Jukatane – Čičen Ica ir Ušmalis • neatrastas Edzna • „tuk-tukais“ po Koba • kolonijinės architektūros paveldas: Merida ir Kampečė • pasakiškas miestas – Valjadolidas • vietiniai turgūs • Pageidaujantiems, savaitė poilsio Kankūne arba Rivjera Majoje (viskas įskaičiuota!)  

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste. Skrydis į Meksiką (galimai su persėdimu). Atvykus į Kankūną, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. Atvykstant vėlai vakare arba naktį, ta diena nevakarieniaujame.

2 diena
Po pusryčių vykstame į Čičen Ica (UNESCO sąrašas), kur, be kitą ko, pamatysime: laiptuotą piramidė su dievybės Kukulkano šventyklą, sienos dekoruotos kaukolių piešinių, Tūkstančio karių šventyklą, pelotos lauką ir Karakolio astronomijos observatoriją. Aplankysime vieną iš daugelio Jukatane esančių karstinių „šulinių“ – senotų. Kviečiame išsimaudyti krištolo skaidrumo Ik Kilio senoto vandenyje (prašome pasiruošti rankšluosčius ir maudymosi kostiumėlius). Pervežimas į Isamalį, kur pasivaikščiosime istoriniu miesto centrų, bei užsuksime į vietini turgų. Pageidaujantiems (apie 20 USD / asmeniui) siūlome pasivažinėti kolonijinėmis Isamalio gatvėmis, vežimais pakinkytais arkliais. Vakarienė ir nakvynė Meridoje. Vakare trumpas pasivaikščiojimas po istorinį Meridos centrą. (Maršrutas apie 360 ​​km)

3 diena 
Po pusryčių vyksime į Selestūną, kur susipažinsime su vienų įdomiausių Meksikos gamtos draustinių, čia randa prieglobstį daugybe paukščių kolonijų (flamingai, pelikanai, kormoranai) (ekskursija – kruizas). Užsuksime į žvejų kaimelį. Laikas poilsiui paplūdimyje bei galimybė paragauti vietinių jūros gėrybių. Pakeliui iš Meridos į Selestūną, Jukatano skoniams pažinti trumpam sustosime Umano miesto, vietiniame turguje. Po pietų grįžtame į Meridą, laisvalaikis istoriniame šio kolonijinio miesto centre. Nakvyne Meridoje. (Maršrutas apie 200 km)

4 diena 
Po pusryčių, vykstame į Kampečę. Pakeliui aplankysime Pomučo kaimą, garsėjanti neįprastomis majų laidojimo tradicijomis. Pravažiuosime teritorija, apgyvendintos Menonitų. Po pietų ekskursija po vaizdingai Meksikos įlankoje įsikūrusį Kampečę – kolonijinį miestą, įrašytą į UNESCO sąrašą. Vakarienė ir nakvynė Kampečėje. (Maršrutas apie 250 km)

5 diena
Po ankstyvų pusryčių vykstame į Edzną, kur pamatysime majų religinį centrą, įskaitant Didįjį Akropolį ir Penkių aukštų piramidę. Toliau kakavos muziejuje susipažinsime su šventojo majų gėrimo gaminimo procesų. Po pietų laikas poilsiui – apgyvendinimas viešbutyje su baseinu, vakarienė ir nakvynė Ušmalio rajone. (Maršrutas apie 250 km).

6 diena
Po pusryčių aplankysime Ušmalo archeologinę zoną. Čia pamatysime taip vadinamus Gubernatoriaus rūmus (tai yra didžiausias ikikolumbinis pastatas Amerikoje), Burtininko piramidė ir vadinamąjį moterų vienuolyną (pastatų kompleksas primenantis vienuolyną). Užsuksime į asjenda, kur pažinsime „sizalio“ – tvirto pluošto gamybos ypatumus. Po pietų persikelsime į Valjadolido miestą, 2012 m. įtrauktą į Meksikos „Pueblos Magicos“ („Stebuklingų miestų“) programą, reklamuojanti turtingos kultūros ir istorijos, gamtos grožio ir ypatingos atmosferos miestelius. Vakare pasivaikščiojimas po žavų senamiestį. Vakarienė ir nakvynė Valjadolide. (Maršrutas apie 260 km)

7 diena
Po pusryčių vykstame į Kobą. Jūsų laukia ekskursija dviračiais arba „tuk-tukais“ po vieną nuostabiausių ir mažiausiai ištirtų, archeologinių majų miestų, Jukatane. Programoje: aukščiausia Jukatane – Nohoč Mul piramide, Konchuto Pinturaso šventykla ir stela. Popietinis pervežimas į viešbutį Kankūne arba Rivjeros Majoje. (Maršrutas apie 150 km)

8 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio 
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį Kankūne arba Rivjeros Majoje. (galimas pervežimas per oro uostą)
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.

9 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Kelionės datos ir kaina

2021.11.05 – 11.13 – 1456 €
2021.12.10 – 12.18 – 1332 €
2022.01.07 – 01.15 – 1343 €

Įspėjimai!
– Dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis atskirais valstybes sprendimais, gali būti draudžiama lankyti tam tikrus turistinius objektus. Esant tokiai situacijai būs siūlomi kiti lankytini objektai, pvz: kakavos muziejus Ušmalyje, kelionė prie Ejipantla krioklio (daugiau nei 40 metrų aukščio kaskada, esanti Tustlos miške atogrąžų augmenijos apsuptyje), apsilankymas Čolulos mieste ir viename iš kaimų Santa Marija Tonancintla arba San Fransisko Akatepekas, apsilankymas Meksiko menininkų Mekoje – Kojoakano rajone. Sprendimą dėl programos keitimo priims keliones vadovas, remdamasis esama informacija / situacija, bei sanitarinėmis rekomendacijomis.
– Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
– Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
– Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
– Pirmadieniais muziejai nedirba. Esant tokiai situacijai, keliones vadovas vietoje jums pasiūlys aplankyti kitą lankytiną objektą arba, jei įmanoma, pakeisti programą taip, kad apsilankymą muziejuje galėtumėte atidėti kitai dienai.
– Išvykimai iš viešbučių kartais vyksta labai anksti ryte (apie 5 val. Ryto) – galimi pusryčiai sauso davinio pavidalų.
– Siūlome nekeisti pinigų Kankūno oro uoste dėl nepalankaus valiutos kurso. Pinigus galima pakeisti Kankūne arba kitą dieną maršrute esančiuose bankuose ar keityklose.
– Pasiimkite į kelione dengtus batus, marškinius ilgomis rankovėmis, naudokite repelentus. Gali praversti lengva lietaus striukė. Dėl didelės drėgmės prašome apsaugoti savo kelionės dokumentus, taip pat fotoaparatus ir vaizdo kameras. 
– Į Jungtines Meksikos valstijas gręžtai draudžiamas maisto atvežimas.
– Svarbu! Meksikoje galioja tabako ir alkoholio įvežimo apribojimai. Vienas suaugęs žmogus gali įvežti ne daugiau kaip 10 cigarečių pakelių, ne daugiau kaip 25 cigarus ar 200 gramų tabako ir ne daugiau kaip 3 litrus bet kokių alkoholinių gėrimų.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva – Kankūnas -Varšuva; (tiesioginiu arba su persėdimu);  oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros); maitinimas pagal programa, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 350 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, Kintana Roo valstijoje turizmo mokestis (apie 1.5USD / kambarys / naktis) – mokamas vietoje viešbučio registratūroje. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai:  *** (7paros) kuklus, bet patogus.
viešbutyje: restoranas, registratūra, baras, dažnai baseinas ir parkas.
Kambariai: dviviečiai (su galimybe pristatomos lovos)*. Visi kambariai su patogumais, dažnai su TV ir oro kondicionieriais.
Maitinimas: pusryčiai +  vakarienė;
Amerikietiški pusryčiai (patiekiami porcijomis, dažniausiai: vaisiai, kiaušinienė, kepta šoninė arba dešreles duona, bandele, nedidelis indas su uogiene ir sviestu, 1 stikline sulčių, 1 puodelis kavos arba arbatos) ir vakarienė (patiekiamą porcijomis: sriuba, pagrindinis (antras) patiekalas dažniausiai paukštiena, rečiau žuvis, salotos arba virtos daržovės, bulvės, ryžiai arba tortilija, desertas).

* Meksikoje 3- viečiuose kambariuose yra 2 dvigulės lovos (negalima gauti kambario su 3 atskiromis lovomis).

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

– Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
– Vizos nereikia
– Būtina užpildyti muitines deklaracija bei Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travellers (klaust agentūroje)
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems – informaciją tikrinti agentūroje.