Pažintinė – poilsinė kelionė į Indoneziją

Egzotinės kelionės

Unikalaus grožio šventyklomis, gamtos ir augmenijos grožiu išsiskirianti Azijos pietryčiuose įsikūrusi valstybė yra ne tik didžiausia musulmoniška valstybė pasaulyje, bet ir didžiausia salų grupė, kurią sudaro virš 17 000 salų. Čia persipina vis sparčiau modernėjanti ir ilgaamžiškumo tradicijas išlaikanti kultūra. Keliauti į Indoneziją geriausia norintiems pabėgti nuo rutinos ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Kadangi čia vyrauja tropinis klimatas ir keičiantis sezonams temperatūra praktiškai nekinta, todėl keliauti čia galite ištisus metus.

11 nakvynių pažintinė – poilsinė kelionė po Indoneziją nuo 1551 eur.

Skrydžiai iš Varšuvos

Kelionės datos ir kainos:

2022 08 28 – 09 10 1686 eur

2022 10 02 – 10 15 1551 eur

2022 10 30 – 11 12 1653 eur

2023 01 15 – 01 28 1570 eur

2023 02 12 – 02 25 1570 eur

2023 03 12 – 03 25 1570 eur

1 DIENA
Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis į Indoneziją.

2. DIENA.
Vykimas į Džakartą. Pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

3. DIENA. 
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Jogžakartą Indonezijos Javos saloje. Apsilankymas YOGYAKARTA. Aukštų sienų apsuptas senamiestis savo nepaprastą grožį atskleidžia tik kirtus pirmąjį sienų žiedą, kurio viduje slepiasi daugybė batikos dirbtuvių, amatų dirbtuvių, nedidelių turgų ir mečečių. Apsilankymas Kratone, Sultono rūmuose,  PRAMBANAN šventykloje, įtrauktoje į UNESCO sąrašą. 9-ojo amžiaus šventyklų kompleksas yra vienas gražiausių ir didžiausių šventyklų kompleksų Indonezijoje. Ypatingo dėmesio nusipelno dievams Višnui, Sivai ir Brahmai skirtos statulos bei išorinės dekoracijos. Vakarienė. Registracija viešbutyje.  Apgyvendinimas.

4. DIENA. 
Pusryčiai. Vykimas  į BOROBUDUR šventyklą, kurią galima drąsiai apibūdinti kaip budistinio meno ir architektūros brangakmenį. Visas kompleksas įtrauktas į UNESCO sąrašą. Šventykla, sukurta kaip mandala, yra savotiškas labirintas. Maršrutas per šventyklą sukurtas pagal budizmo filosofiją ir turi simboliškai vesti lankytoją į išmintį, t.y. supratimą, kuri yra viena pagrindinių budizmo sąvokų. Vakarienė. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

5. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas  iš viešbučio. Pervežimas traukiniu į Mojokero. Vakarienė. Pervežimas autobusu į Bromo ugnikalnį. Nakvynė svečių namuose.

6. DIENA
Anksti ryte pervežimas mikroautobusais arba visureigiais į BROMO-TENGGER-SEMER NACIONALINĮ PARKĄ. Saulėtekio stebėjimas iš kalderos yra kvapą gniaužiantis nepaprasto pasaulio, atbundančio gyvenimui, reginys. Kylanti saulė lėtai apšviečia visą kalderą, atskleisdama atskirus ugnikalnio kūgius, išsidėsčiusius beveik dykumos kraštovaizdyje. Laisvas laikas pusryčiams (paketo pavidalu). Važiuosite į Bromo ugnikalnį. Laisvas laikas arba norintiems pakilti į ugnikalnio viršūnę. Aukščio skirtumas nuo pėdos iki krašto yra tik apie 130 metrų, tačiau vaizdas yra nepamirštamas. Dulkėtas kelias veda iš pradžių taku, paskui laiptais į pačią viršūnę, nuo kurios iš vienos pusės matosi visu puošnumu kaldera, kitoje – ugnikalnio kraterio gylis, kuris tarsi gyvas organizmas. Grįžimas į svečių namus, išsiregistravimas. Pervežimas į Kalibarą. Pietūs pakeliui. Atvykus į viešbutį, apgyvendinimas ir laisvas laikas.

7. DIENA. 
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio.  Apsilankymas netoli KALIBAR esančioje plantacijoje, kurioje auginamas cinamonas, vanilė, pipirai, kava ir kakava. Vykimas  į uostą, perplaukimas keltu į Balį. Vakarienė. Apsilankymas vienoje gražiausių Balio šventyklų – TANAH LOT. Šventykla yra ant uolos, kurią skalauja vandenynas, ir yra vienas iš labiausiai fotografuojamų objektų Balyje. Laisvas laikas šventykloje. Pervežimas į viešbutį netoli Kutos. Nakvynė.

8 DIENA. 
Pusryčiai. Laisvas laikas vietiniame turguje, kuriame galima įsigyti originalių Balio suvenyrų ir egzotiškų vaisių. Vykimas  į Taman Ayun šventyklą, kur garbinama daug kalnų dievybių. Vyksite į apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į ryžių terasas. Vykimas  ir apsilankymas vaizdingoje Bratano ežero pakrantėje esančioje ULUN DANU šventykloje. Vakarienė. Po pietų apsilankymas Puri Saren Agung rūmuose UBUD. Ubudas garsėja visoje Indonezijoje dėl daugybės amatų dirbtuvių, meno galerijų ir daugybės šventyklų. Laisvalaikis. Grįžimas  į viešbutį.  Apgyvendinimas.

9. DIENA. 
Pusryčiai. Laisvas laikas saulės vonioms arba dalyvavimui pasirenkamoje išvykoje (už papildomą mokestį vietoje). Pervežimas į KLUNGKUNGĄ, aplankant XVII amžiuje statytus rūmus, kurių klestėjimo laikais rūmus juosė griovys, parko žalumoje buvo įkomponuota daugybė kiemų ir paviljonų. Iki mūsų dienų išliko vos keli pastatai, daugumą jų 20 amžiaus pradžioje sugriovė olandai. Apsilankymas GOA LAWAH ​​šventykloje, kurią XI amžiuje įkūrė induistų vienuolis. Šventykla yra šalia olos, kurioje gyvena daug šikšnosparnių. Tada programa apima sustojimą mažame TENGANAN kaimelyje. Senąsias tradicijas gyvenvietės gyventojai puoselėja iki šių dienų. Taip pat verta dėmesio būdinga namų architektūra. Maršrutas tęsiasi iki BUKIT JAMBUL apžvalgos aikštelės. Vakarienė. Dienos pabaigoje aplankysite svarbiausią ir didžiausią Balio šventyklą PURA BESAKIH. Grįžimas  į viešbutį. Apgyvendinimas.

10-12. DIENA.
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Apgyvendinimas.

13. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas  iš viešbučio. Pervežimas į Denpasaro oro uostą. Išvykimas į Lenkiją.

14. DIENA.
Atvykimas į Lenkiją.

Įskaičiuota: 10 nakvynių viešbučiuose ***, 1 nakvynė svečių namuose; 2 asmenų kambariai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių, 6 pietūs, 1 vakarienė • pervežimas autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • skrydžiai: Lenkija-Džakarta, Denpasaras-Lenkija • keltų perkėlimas į Balį

Pastabos:

  • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 80 EUR, vidinis skrydis: Džakarta-Jogžakarta: apie 100 EUR, arbatpinigiai: apie 5 EUR / asmeniui / diena.
  • Papildomi mokesčiai: kelionė į rytus Balis (Klungkung, Goa Lawah, Tenganan, Bukit Jambul, Pura Besakih): apie 50 EUR.
  • Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keitimui priimate nepažeistus, nepažeistus banknotus, išleistus po 2001 m.
  • Bromo-Tengger-Semeru nacionaliniame parke gali būti žema temperatūra, net apie 10˚C naktį. Reikalingos vilnos, ilgos kelnės ir pilni batai.
  • Viešnagės prie Bromo ugnikalnio (1 nakvynė) metu turėtumėte papildomai susikrauti į rankinį bagažą arba kuprinę. Į svečių namų patalpas įvažiuojama visureigiais, pagrindinis bagažas lieka autobuse/mikroautobuse.
  • Leidžiamas bagažas vidaus skrydžiui: Džakarta-Jogžakarta: pagrindinis bagažas – 20 kg, rankinis bagažas – 5 kg.