Poilsis Birštone

Viešbutis įsikūręs nuostabioje Birštono kurorto vietoje – pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Unikali bioenergetinė vieta, pušimis alsuojantis oras sukuria žodžiais nenusakomą ramybę, kuri leidžia kiekvienam atitrūkti nuo kasdienio šurmulio.

Birstonas, viešbutis Royal SPA Residence 4*

Galimos apgyvendinimo datos nuo 2021 06 – 10 mėn.

1 nakvynės

 • su pusryčiais 29 eur/asm
 • su pusryčiais vakariene 39 eur/asm

2 nakvynės

 • su pusryčiais 59 eur/asm
 • su pusryčiais vakariene 79 eur/asm

3 nakvynės

 • su pusryčiais 85 eur/asm
 • su pusryčiais vakariene 119 eur/asm

 

Norėdami užsakyti, spauskite čia UŽSAKYTI

 

Apie viešbutį:

Viešbutis „Royal SPA Residence“ įsikūręs nuostabioje Birštono kurorto vietoje, vaizdingoje Nemuno pakrantėje žaliuojančiame pušyne. Svečiams siūloma apsistoti ramiuose ir patogiuose numeriuose ir apartamentuose. Atvykstantiems autobusu, siūloma paslauga, nuvežimas iš autobusų stoties į viešbutį už 4 eur

Apsilankę „Royal SPA Residence“ sveikatingumo ir SPA centre galėsite plaukioti baseine bei atsipalaiduoti sūkurinėse voniose, saunoje, garų pirtyje ir prabangiame hamame. Čia taip pat siūlomi įvairūs masažai ir druskos procedūros. Poilsio kambaryje yra akvariumas. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai gali sportuoti treniruoklių salėje ir žaisti stalo tenisą ar biliardą.

Kai kurie „Royal SPA Residence“ numeriai pritaikyti svečiams su regėjimo ir judėjimo negalia. Daugelyje numerių veikia nemokamas belaidis internetas.

„Royal SPA Residence“ sode trykšta versmė, iš kurios išgaunamas kokybiškas mineralinis vanduo „Royal“. Erdviame ir jaukiame restorane ruošiami tarptautinės virtuvės ir tradiciniai lietuviški valgiai. Svečiai gali leisti laiką žiemos sode bei gėrėtis nuostabiais pušyno vaizdais ir antikvarinėmis interjero detalėmis.

Jaukiame bare siūlomi užkandžiai bei karšti ir šalti gėrimai. Viešbutyje yra kino teatras, koncertų salė, seminarų ir konferencijų centras bei biblioteka.

 

Baseinas, sauna, rusiška, turkiška pirtys, 2 sūkurinės vonios

 • Sauna – sausa karšta pirtis. Gerai įkaitintoje saunoje oras yra sausas, todėl žmogaus kūnas iš karto ima kaisti. Ši pirtis stiprina ištvermę, gerina judesių koordinaciją, veikia raminančiai.
 • Rusiška pirtis– optimali pirties temperatūra ir drėgmė. Šioje pirtyje puikiai atsipalaiduoja įsitempę raumenys, didėja ištvermė, atsiveria odos poros, pagerėja kraujotaka.
 • Turkiška garinė pirtis dėl žemesnės temperatūros ir aukštesnės drėgmės santykio ypač naudinga kvėpavimo takų problemų turintiems žmonėms. Šią pirtį patariama rinktis tiems, kam sunku ištverti karštose sausose pirtyse. Puikiai tinka toksinų šalinimui, odos atsinaujinimui skatinti.

SPA meniu

 • Kūno masažai;
 • Veido masažai ir procedūros;
 • SPA procedūros pėdoms, rankoms ir kitos procedūros;
 • SPA terapijos kūnui;
 • Kūno šveitimai;
 • Kūno įvyniojimai;
 • Vandens ir hamamo procedūros;
 • Procedūros nėščiosioms ir vaikams;

Ką veikti Birštone?

Pagrindiniai miestelio prie Nemuno traukos objektai, žinoma, išlieka įvairios gydyklos, SPA ir sanatorijos, kuriose atliekamos daugiausia mineraliniu vandeniu pagrįstos sveikatinimo procedūros. Gausu ir viešbučių, vilų, apartamentų, siūlančių tiesiog ramų poilsį. Tačiau ir poilsiaujančiam žmogui būtina tam tikra – aktyvesnė ar pasyvesnė – veikla. O Birštone to tikrai netrūksta!

Ką veikti Birštone tiek vasaros, tiek žiemos metu tikrai rasite. Pradėti galima nuo to, kad Birštonas – tiesiog susiliejęs su gamta. Apylinkėse tarp Nemuno vingių ošia galingi miškai, o miesto parkai ir netgi jo centras – tarsi nenutrūkstanti šių masyvų tąsa. Medžiai ir žaluma čia visur. Todėl net ir karštą vasaros dieną galima vaikštinėjant pavėsyje mėgautis nuo Nemuno sklindančia vėsa.

Kurorte yra du pagrindiniai – Centrinis ir Vytauto parkas. Pirmasis – didžiulis ir užimantis kone trečdalį viso miestelio. Antrasis mažesnis – bet dovanojantis puikius vaizdus, atsiveriančius nuo Vytauto kalno. Didžiausia Centrinio parko įžymybė, kurią esant Birštone būtina aplankyti – mineralinio vandens garinimo įrenginys „Druskupis“. Nors ką ten būtina – dėl jo verta net ir specialiai atvažiuoti į Birštoną!

Įrenginį sudaro iš daugybės smulkių šakelių sudėtos sienos, sudarančios tarsi nedidelį labirintą. Per jas iš viršaus teka mineralinis vanduo. Trykšdamas į smulkiausias daleles vanduo pripildo orą mineralinių medžiagų. Viduje ir šalia įrengti suoleliai, ant kurių sėdint galima ne tik kvėpuoti sveiku, mineralų prisodrintu oru, bet ir medituoti beklausant tyloje kapsinčių ir čiurlenančių milijonų lašelių.

Pats statinys labai meniškas ir traukiantis akį, tad bus tikrai vertas atsidurti jūsų telefono ar fotoaparato objektyve.

Vytauto kalnas – tai kadaise buvęs piliakalnis. Jis yra vienas aukščiausių Lietuvoje – šlaitų aukštis apie 40 m. Ir toks pavadinimas jam suteiktas neatsitiktinai – Birštonas ir jo pilis XV a. priklausė Vytautui Didžiajam. Todėl kalno papėdėje stovi dar viena Birštono įžymybė – paminklas šiam Lietuvos valdovui.

Nuo vieno iki kito parko nueiti ar nuvažiuoti dviračiu galima net 2 km ilgio Nemuno krantine. Tai yra puiki vieta pasivažinėti dviračiu, pasivaikščioti ar prisėdus ant suoliuko pasigrožėti lėtai vandenis nešančiu Lietuvos upių tėvu.

Dar XIX a. statytas ir akį džiuginančias formas išlaikęs medinis Birštono kurhauzas iki dabar išlaikė savo pirminę paskirtį. Čia įsikūręs restoranas, vyksta įvairūs renginiai, koncertai.

Dar viena puiki pramoga – plaukimas laiveliu Birštone. Nemune jūsų lauks gausybė nedidelių žavių laivelių, kurie paplukdys Nemuno vingiais ir leis pamatyti Birštono apylinkių grožį iš kitos perspektyvos, nuo vandens.

Galima apsilankyti ir Birštono sakraliniame muziejuje, įsikūrusiame senajame klebonijos pastate. Šis kuklios išvaizdos pastatas išskirtinis tuo, kad čia palaimintasis vyskupas Teofilius Matulionis sovietmečiu savo įpėdiniu slapta konsekravo kun. Vincentą Sladkevičių. Muziejaus ekspozicija atspindi T. Matulionio ir kardinolo V. Sladkevičiaus gyvenimo žingsnius ir darbus.

Visai šalia Birštono galima pasivaikščioti Žvėrinčiaus miške ir kitoje Nemuno pusėje esančiame Atminties take. Žvėrinčiuje galima praleisti visą dieną, nes čia gausu gamtos įkvėptų „skulptūrų“, kai įdomūs medžių siluetai papildomi žmogaus rankų sukonstruotais dirbiniais. Taip Žvėrinčiaus take atsirado Apuoko namelis, Ožio krėslas, Tetervinų suolelis, Šerno migis ir daugelis kitų kūrinių.

Taip pat čia daug poilsio ir sporto aikštelių su pramoginiais įrenginiais ir tikromis medžio skulptūromis, pavėsinių bei laužaviečių. Miške nutiestais takeliais patogu vaikščioti pėsčiomis ir važinėti dviračiais. Vasarą ir rudenį čia galima ir įvairių miško gėrybių prisirinkti.

Praėjus šiame Žvėrinčiuje besidriekiantį Velniabliūdžio gamtos taką galima susipažinti su miško ir pelkių bendrijomis, joms būdingiausiais augalais ir gyvūnais.

Tarp lankytinų vietų Birštone yra Atminties takas, kuris driekiasi kitoje Nemuno pusėje, tiesiai priešais Birštono centrą. Tačiau tilto šioje vietoje nėra, tad norint jį pasiekti, reikės padaryti nemažą lanką. Bet jei norite pasinerti į visišką ramybę, kurioje girdėsis tik lengvas lapų šlamėjimas ir tylomis savo vandenis nešančio Nemuno šnabždėjimas, verta tai padaryti.