Poilsis Jordanijoje

Karšta naujiena | 0 comments

Poilsis Jordanijoje, prie Negyvosios jūros
Skrydis 2022 10 30 iš Varšuvos/ 7 nakvynės
Grand East Resort 5* su pusryčiais 631 eur
 
jei skrydis 2022 111 06 ar 13 iš Varšuvos / 7 nakvynės kaina 659 eur
 
 

Kelionės užsakymas:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite Jordanija“.

apie viešbutį

Elegantiškas viešbutis, tinkantis tiek suaugusiems, tiek vaikams. Puiki vieta šalia paplūdimio, didelė baseino zona su įvairiais patogumais ir čiuožyklomis, taip pat turtingas SPA centras leis atsipalaiduoti.

Vieta:
Prabangus viešbutis, įsikūręs dideliame plote šalia 400 m ilgio smėlio paplūdimio prie Negyvosios jūros. Jis įsikūręs prie Jordano upės ir Nebo kalno. Iki Amano oro uosto apie 60 km.

Paplūdimys:
Viešbutis įsikūręs prie pat ilgojo (400 m) smėlio ir žvirgždo paplūdimio prie Negyvosios jūros. Paplūdimio gultai ir skėčiai įskaičiuoti į kainą. Pastaba: Negyvosios jūros vanduo yra labai sūrus, todėl galima maudytis (atsipalaiduoti, bet neilgai). Vanduo turi daug naudingų savybių, teigiamai veikiančių žmogaus organizmą (natūralus SPA). Dėl druskingumo ir vandens plūdrumo maudytis jūroje neįmanoma.

Viešbučio teritorijoje:
Registratūra dirba visą parą, vestibiulis, valiutos keitykla, suvenyrų parduotuvė, pagrindinis restoranas, kuriame patiekiami vietiniai ir Viduržemio jūros virtuvės patiekalai, taip pat 2 a’la carte restoranai, 2 barai (iš jų 1 prie baseino). Viešbutyje yra 6 baseinai, iš jų 1 uždaras, 1 skirtas tik moterims ir 1 su čiuožyklomis vaikams (kai kurios iš jų žiemą šildomos) ir saulės terasa su gultais ir skėčiais viešbučio svečiams įskaičiuota į kainą.

Maitinimas:
Švediško stalo pusryčiai. Galimybė gauti už papildomą mokestį vakarienę (už gėrimus reikia mokėti papildomai) arba „Viskas įskaičiuota“ – pusryčiai, pietūs ir vakarienė švediško stalo forma, pasirinkti nealkoholiniai gėrimai ir vietiniai alkoholiniai, patiekiami pagrindiniame restorane su maitinimu ir nurodytame bare viešbučio teritorijoje.

Sportas ir pramoginiai renginiai:
Sporto pramogos, futbolo ir tinklinio aikštelės, sporto salė ir mini klubas vaikams. Galimas SPA centras – įvairios procedūros mokamos.

Internetas:
Nemokamas bevielis interneto ryšys viešbutyje.