Poilsis prie Negyvosios jūros

Karšta naujiena | 0 comments

Negyvoji jūra yra viena populiariausių turistų lankomų vietų dėl daugelio priežasčių, viena iš jų – jos gydomosios savybės. Negyvosios jūros vandenyje yra randami naudingi mineralai, o regiono oras pasižymi minimaliu dulkių ir alergenų kiekiu. Šiame unikaliame bei įspūdingame kurorte žmonės ne tik džiaugiasi druskinga jūra ar SPA baseinais, kuriuose gausu sieros, bet ir juodu purvu, kuris, kaip teigiama, išgydo įvairias odos problemas bei priverčia ją švytėti. Atostogos prie Negyvosios jūros yra labai realu!

Poilsis Jordanijoje
Skrydis iš Varšuvos 2022 12 13/ 7 nakvynės

Ramada Resort by Wyndham Dead Sea 4* su pusryčiais 773  eur

Kelionės užsakymas:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „ Jordanija“.

Apie viešbutį:

Tarp Nebo kalno ir Jordano upės prigludęs poilsio kompleksas „Ramada Resort Dead Sea“ – puiki vieta apsistoti tiek poilsiautojams, tiek keliaujantiems verslo reikalais. Komplekse, turinčiame didžiulį privatų smėlio paplūdimį, rasite 2 baseinus, kurių vienas žiemą šildomas, keletą maitinimo įstaigų, įspūdingą SPA centrą ir treniruoklių salę. Čia, žemiausioje Žemės vietoje, patirsite nuoširdų jordaniečių svetingumą ir nuostabiai praleisite laiką.

Numeriai su oro kondicionieriais turi balkonus, iš kai kurių jų matyti Negyvoji jūra. Iš visų liukso numerių atsiveria baseino arba jūros vaizdai. Numeriuose rasite 81 cm įstrižainės plokščiaekranius televizorius, rašomuosius stalus, plaukų džiovintuvus, seifus, mini barus ir vonios kambarius. Svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir visą parą teikiama aptarnavimo numeriuose paslauga.

Viešnagės metu galėsite apsilankyti įvairiose maitinimosi ir gėrimų įstaigose, tokiose kaip vestibiulio poilsio salonas „Chillax“, dienos baras „Elements“, baras prie baseino ar terasoje „Sunnset“, iš kurios atsiveria Negyvosios jūros ir Jordano upės vaizdai. Komplekso dalykinių susitikimų salė tinkama renginiams ir pokyliams.

Nuo „Ramada Resort Dead Sea“ automobiliu per 40 minučių nuvažiuosite iki Amano, o Petra yra už 170 km. Kelionė automobiliu iki Karalienės Alijos tarptautinio oro uosto užtruks valandą. Pageidaujantiems organizuojami pervežimai. Vietos automobiliams nemokamos.