Vadinamas Smaragdine sala ir Žaliuoju Egėjo jūros deimantu, žavi visais mėlynos ir žalios spalvų atspalviais. Švelnus pušynais apaugusių kalvų reljefas vaizdingai leidžiasi į kobalto melsvumo jūrą, sidabriškos alyvmedžių giraitės šimtmečius nokina puikius vaisius, vilioja kvapniame meduje mirkyti saldumynai. Čia vis dar tebegyvenama laikantis tradicinių graikų papročius, be skubos, mėgaujantis kiekviena akimirka.
 
Atostogos Graikijoje, Tase
Skrydis 2023 09 24/ 7 nakvynės
 
Vournelis 3* su pusryčiais 549 eur
su pusryčiais vakariene -658 eur

 

Kelionės užsakymas:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „Tasas“.

VIETA: Apie 500 m nuo TASO miesto centro, apie 100 m nuo prekybos centro, apie 200 m nuo restorano, apie 400 m nuo baro; apie 16 km nuo Kavalos oro uosto (pervežimas autobusu ir keltu); autobusų stotelė apie 100 m nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: „Agios Vasilios”, viešas, žvyro, siauras, apie 50 m nuo viešbučio, kitapus kelio, nemokami gultai (galima pasiimti iš viešbučio); „Tarsanas”, viešas, smėlėtas, apie 500 m nuo viešbučio, nuėjimas vietiniu keliu, skėčiai ir gultai mokami (apie 7 EUR / rinkinys).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – trys žvaigždutės, pastatytas 1980 m., renovuotas 2008 m., reguliariai atnaujinamas, 17 numerių, 1 pastatas, 2 aukštai, vestibiulis, registratūra, restoranas – „à la carte”, padavėjo aptarnavimas, baras prie baseino; terasa su vaizdu į jūrą, sodas, nemokamas belaidis internetas; nerekomenduojama asmenims, turintiems judėjimo apribojimų; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis (galima 1 pristatoma lova), 17 m², individualiai valdomas oro kondicionierius (mokamas: apie 3 EUR per dieną, apie 20 EUR per savaitę), vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, televizorius, šaldytuvas; terasa arba sodas (stalas ir kėdės), vaizdas į sodą, vaizdas į baseiną arba šoninis vaizdas į jūrą.

SPORTAS IR PRAMOGOS: baseinas (atviras: 10.00-20.00), stačiakampio formos, gėlas vanduo, apie 150 m², gylis 1-2,5 m, apie 13 m², gylis 0,7 m, nemokami skėčiai ir gultai prie baseino.