Savaitgalis Disneilende

Savaitgalio kelionės

1 DIENA

Skrydis: Vilnius/Kaunas – Paryžius. Atskridę į oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į Paryžių. Apsistojate viešbutyje.

2 DIENA

Vasaros sezono programa:

Pusryčiai.Vietiniu transportu vykstate į *Disneilendo pramogų parką. *DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Grįžtate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

 

Žiemos sezono programa:

Pusryčiai. *Vietiniu transportu vykstate į *Disneilendo pramogų parką. Disneilendas– tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ super raketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Grįžtate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA

Vasaros sezono programa:

Pusryčiai. Vietiniu transportu vykstate į *Cité des sciences et de l’industrie (Mokslo ir technikos miestelis), kuris yra Paryžiaus pakraštyje.Įsikūręs La Villette parke, kuris užima didžiulę teritoriją. Tai savotiškas muziejus, kur nėra lentelių „negalima liesti“. Kur, priešingai, galima liesti viską ir išbandyti, kas domina ir pasijausti tikru tyrinėtoju,susipažinti su šiuolaikinės technikos pasiekimais ir susimąstyti apie amžinai jaudinančias žmogų vandenyno ir kosmoso paslaptis.Penkiuose pastato aukštuose yra atskiros salės, skirtos matematikai, fizikai, garsui, vaizduotei, šviesai ir kt. Pagrindinio pastato pirmame aukšte yra „Cite des enfants“ (Vaikų miestelis): dvi didelės mokslo įdomybių aikštelės dviejų amžiaus grupių vaikams (2 – 7 metų ir nuo 5 – 12 metų). Čia vaikai praktiškai susipažįsta su mokslu ir technika, atlieka eksperimentus ir išvysta rezultatą.Čia vaikų laukia tai, ko tėvai ir mokytojai neleidžia daryti namuose. *Kinoteatras „Geode“ – didžiulis veidrodinis rutulys, kurio viduje įrengtas pusiau apskritas ekranas. Kai sėdi kino salėje, atrodo, kad pats esi kino filmo dalyvis. Miestelyje yra povandeninė valtis „Argonautas“, Planetariumas ir didelis gražus parkas su atrakcionais ir dviračių takeliais bei didžiulė vaikams skirta parduotuvė su knygomis, žaislais ir rinkiniais kūrybai. Vakare siūlome *plaukti laiveliu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

 

Žiemos sezono programa:

Pusryčiai. Šią dieną galite rinktis: savarankiškai tęsti pažintį su Paryžiumi arba sugrįžtate *vietiniu transportu į *Disneilendo pramogų parką. Pramogaujate Disneilendo pramogų parke. Vakare siūlome *plaukti laiveliu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA

Pusryčiai.. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis: Paryžius – Vilnius/Kaunas..

Kelionės data ir kaina:

2023 04 06-04 09 566,10 eur
2023 07 13-07 16 566,10 eur
2023 11 02-11 05 566,10 eur

Norėdami užsakyti, spauskite čia UŽSAKYTI

 

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Skrydis Vilnius/Kaunas– Paryžius – Vilnius/Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
  • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
  • maitinimas – 3 pusryčiai,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės.

   Informacija vasaros sezonui:

  Informacija žiemos sezonui:

  • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
   • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
   • maitinimas – 3 pusryčiai,
   • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
   • ekskursinė programa,
   • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
   • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionė

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.