Dar senovėje vadinta Ceilonu ši sala savo svečius stebino neįprasta gamta, šiltu tropiniu klimatu,  floros ir faunos gausa, senovinėmis šventyklomis, kultūros tradicijomis ir šiltu vietinių žmonių bendravimu. Kiekvienas iš Jūsų  turite unikalią galimybę savo akimis pamatyti salą  – kur išvysti vaizdai  pakeri, sužinotos istorijos verčia stebėtis, vietinių žmonių šypsenos paperka, o beribiai auksinio smėlio paplūdimiai, nors trumpam,  leidžia pamiršti viską pasaulyje.

Kodėl Šri Lanka?

  • Aplankyti Polonaruvą – tai protu sunkiai suvokiamos, didingos civilizacijos palikimas;
  • Sigiriją – tai paslapties persisunkusios freskos uoloje ir kvapą gniaužianti panorama  viršūnėje;
  • Tūkstantis  žalių atspalvių žymiausių pasaulio arbatų arbatmedžių plantacijose,
  • Platūs smėlio paplūdimiai su  gyvais povandeniniais koraliniais parkais;
  • Pajusti  saloje vyraujančia darną – tarp žmonių, gyvūnų ir gamtos.

1-a diena. Skrydis: Ryga –Stambulas 18:55-22:55.  Išskridimas iš Stambulo 04:30

2-a diena. Sveiki atvykę į Šri Lanką – šypsenų šalį. Atvykimas į Kolombą 18:00 Pasitikimas oro uoste, pasų kontrolė ir pervežimas į Negombo. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3-a diena. Po pusryčių, vykstame į Pinavalą.  Atvyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Išvykimas į Dambulą. Dambuloje aplankysite uoloje iškirstą šventyklą, vieną įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Po turo vykstame link Plonaruvos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4-a diena. Po pusryčių, vykstame į Polonaruvą, buvusią Šri Lankos sostinę XI-XIII a. Aplankoma Gal Vihara – šventykla uoloje, kurioje iškaltos sėdinčio, gulinčio ir stovinčio Budos statulos, dirbtinis Parakramos ežeras. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą „Liūto uola“, nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios „Debesų mergelių“ freskos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5-a diena. Po pusryčių išvykimas į Kandi pakeliui aplankant prieskonių sodą Matale ir botikos muziejų. Atvykimas į Kandį – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuojama dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Vakare kultūrinė šou programa. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6-a diena. Pusryčiai. Išvykstama į didžiausią Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjį botanikos sodą, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėja bei gausia orchidėjų kolekcija. Po pietų išvykstama į Nuvara Eliją, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Pakeliui aplankoma arbatos plantacija ir fabrikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7-a diena. Pusryčiai. Išvykimas į kurortą prie Indijos vandenyno. Važiuodami galėsite pasimėgauti nuostabių kalnų, arbatos plantacijų ir kvapą gniaužiančių krioklių vaizdais. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8-12-a diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

13-a diena Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į Kolombą. Skrydis Kolombas -Stambulas  21:15.

14-a diena Atvykimas į Stambulą 06:05, skrydis Stambulas – Ryga 09:15 – 11:10.

 

Kelionės datos

2022 03 14 – 03 27d 1429 eur

 

Priemoka už vienvieti kambarį 480 eur

kaia vaikui iki 12m gyvenant su 2 suaugusiais 1399 eur

 

Į kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Ryga – Kolombas – Ryga (Turkish Airlines per Stambulą), skrydžio metu maitinimas, bagažas 30 kg/ asm registruotas ir 8 kg rankinis

Ekskursinė programa rūsų kalba

Pervežimai ir apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene

1  naktis NEGOMBO Leighton Hotel/ Standard room/ HB/ http://www.beaconbeachhotel.com/

2  naktis DAMBULLA Pelwehera Village Resort 3*/ Standard room/ HB/ http://www.pelweheraresort.com/

1  naktis KANDY- Oakray Regency 3*/ Standard room/ HB/   http://www.srilankasenaniholdings.com/oakray-regency.html

1  naktis NUWARA ELIYA- Summer Hill Breeze 3*/ Standard room/ HB/ http://www.oakraysummerhillbreeze.com/

6  naktis WASKADUWA– Club Waskaduva Hotel 4*/ Standard room/ HB/ https://www.hotelj.lk/

Į kainą neįskaičiuota:

Šri Lankos viza;

Sveikatos draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Lankomų objektų bilietai apie 125 eur/asm

Naujametinės vakarienės