Tailandas! pažintinė poilsinė

Egzotinės kelionės

Bankokas • Bang Pain • Ajutaja • Kanchanaburi • Kwai upė • Dramblio Haveno draustinis • Kwai Noi • Tam Krasae • Damnoen Saduak plaukiojantis turgus • Phetchaburi • Hua Hin

Pasakų šventyklos, vietos, susijusios su istorija, susitikimai su tajų žmonių kasdienybe. Programoje yra tokios lankytinos vietos kaip senoji ir naujoji Tailando sostinė, didžiausias plaukiojantis turgus, garsūs tiltai ir, žinoma, anapusiniai Tailando peizažai.

Kelionės datos ir kaina, poilsio metu Napalai Resort & Spa 3*

2021 12 04 -12 16 kaina -953 eur/asm

2021 11 14 – 11 26 -970 eur/asm

2021 11 21 – 12 03 -970 eur/asm

2022 02 27- 03 11 -1003 eur/asm

2022 01 23- 02 04 -1003 eur/asm

2021 11 07- 11 19-1003 eur/asm

2022 02 13 – 02 25-1003 eur/asm

1 diena.

Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis iš Varšuvos į Tailandą.

2 diena.

Atvykimas į Bankoką. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Už papildomą mokestį siūloma, vakarienė restorane, esančiame Baiyoke Sky Hotel, aukščiausioje Tailande, 78 aukšte, iš kurio atsiveria miesto panorama. Po vakarienės pasivaikščiojimas garsiąja Khao San gatve. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 diena.

Pusryčiai. Aplankysite populiariausias Bankoko lankytinas vietas: Smaragdo Budos šventyklą, kuri yra svarbiausia šalies šventovė, ir Karališkuosius rūmus, istorinę Tailando karalių būstinę. Važiuosite per karališkąjį Dusito rajoną, kur yra, be kitų Anantos Samakhom sosto kambarys, karaliaus Ramos V statula ant arklio ir Paruskavano rūmai, kuriuose XX a. pradžioje gyveno garsi princesė Katia. Apsilankymas Gulinčio Budos šventykloje, kur yra viena didžiausių Budos statulų pasaulyje, kurios dydis siekia 46 m. Už papildomą mokestį vietoje siūloma kelionė tradicine valtimi Chaophraya upe ir Bankoko kanalais, kurie buvo pagrindinis senamiesčio susisiekimo maršrutas. Važiuosite per Kinų kvartalą. Lauks apsilankymas Auksinio Budos šventykloje. Vakare už papildomą mokestį siūlomas pervežimas į Asiatique Riverfront naktinį turgų. Vakarienė patiekiama su tradiciniais tajų patiekalais ir transvestitų šou – „Calypso“. Laisvas laikas apsipirkti didžiausiame Bankoko naktiniame turguje, kuriame gausu restoranų, gatvės maisto ir suvenyrų prekystalių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai. Išsiregistruosite iš viešbučio. Apsilankymas karaliaus vasaros rezidencijoje BANG PAIN netoli Bankoko. Pervežimas į buvusią Tailando sostinę – AJUTAJĄ. Lauks apsilankymas vaizdinguose rūmų griuvėsiuose ir šventyklose. Miestas suklestėjo nuo XIV amžiaus vidurio iki XVIII amžiaus ir tada buvo vienas turtingiausių ir galingiausių Azijos miesto centrų. Čia buvo per 2000 paauksuotų šventyklų, kurių švytėjimas buvo matomas iš toli. Po to išvykstame į KANCHANABURĮ. Laisvas laikas prie garsaus tilto ant upės KWAI. Nakvynė viešbutyje ant upės kranto, apsuptas atogrąžų augalijos.

5 diena.

Pusryčiai. Išsiregistruosite iš viešbučio. Trumpas važiavimas ir apsilankymas KANHANABURYJE esančiame ELEPHANT HAVEN SANCTUARY, kur galite pamatyti, kaip šie gražūs gyvūnai elgiasi natūralioje aplinkoje, juos šerti ir sužinoti daug įdomių faktų apie dramblius. Norintiems maudytis upėje su drambliais (už papildomą mokestį). Apsilankymas TAM KRASAE oloje, kur yra sėdinčio Budos statula. Pervežimas į prieplauką prie KWAI NOI upės. Plausite motorine valtimi šia labai vaizdinga upe į etninių mažumų Mon kaimą. Vienuoliai yra pabėgėliai iš Birmos, kurie aštuntajame dešimtmetyje migravo į Tailandą. Kaime pamatysite bambuko namelius, vietinę mokyklą ir kaimo šventyklą. Pervežimas į viešbutį Kančanaburyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Pusryčiai. Išsiregistruosite iš viešbučio. Pervežimas į DAMNOEN SADUAK, kur yra garsiausias plaukiojantis Tailando turgus. Vietiniai pirkliai iš valties parduoda vaisius, daržoves ir kitus maisto produktus bei kitus gaminius. Čia galite paragauti tradicinių patiekalų, paruoštų valtyse. Laisvas laikas apsipirkti. Apsilankymas Khao Wang karaliaus rūmuose PHETCHABURI. Rūmus 1859 m. pastatė karalius Mongkutas (Rama IV), jie yra ant kalvos, prie kurios galima pakilti lynu, viršūnės. Po pietų važiuosite į HUA HIN – pajūrio miestą, esantį maždaug 220 km į pietryčius nuo Tailando sostinės. Registracija viešbutyje, nakvynė.

 7.-11. diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas viešbutyje.

12 diena.

Pusryčiai. Išsiregistruosite iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.

Įskaičiuota:10 nakvynių viešbučiuose 3*: 2 Bankoke, 1 šalia Kwai upės, 1 Kančanaburyje, 6 Hua Hine; • maitinimas: 10 pusryčių • skrydis • autobusų pervežimas pagal programą

Papildomai: įėjimo bilietai, valčių nuoma ir vietiniai gidai: apie 150 USD, arbatpinigiai apie 5 USD / asmeniui / dienai. Neprivalomi mokesčiai: kruizas Bankoke: apie 20 USD; vakarienė restorane „Baiyoke Sky Hotel“ 78 aukšte: apie 50 USD; „Asiatique“ ir „Calypso“: maždaug 50 USD; maudynės su drambliais: apytiksliai 45 USD.