Turkijos viešbučiai

Mūsų misija „Pažintis su Turkijos viešbučiais“ baigta ir dabar drąsiai galime sakyti, kad viskas aplankyta, apžiūrėta, išragauta, išvažinėta, išnaktinėta…

Pirmas mūsų aplankytas viešbutis buvo Bellis Deluxe Hotel – didžiulis pušynų apsuptas 5 žvaigždučių viešbutis įsikūręs Beleke.  Labai tinkantis šeimoms su vaikais. Viešbučio teritorija didelė, apsodinta, todėl daug žalumos. Viešbutyje yra mini zoologijos sodas. Čia gyvena ne tik žiurkėnai, papūgos, flamingai, antys, stručiai, zebras, bet ir beždžionės. Galima pajodinėti žirgais ir poniais. Viešbutyje dažnai apsistoja sportininkai, kadangi čia yra futbolo aikštės, teniso kortai.  Viešbutyje 7 barai, 4 a la carte restoranai, pagrindinis restoranas.  Teko čia valgyti. Maistas skanus ir pasirinkimas maisto didelis 😉

Aplankėme ir populiariuosius Eftalia tinklo viešbučius, esančius netoli Konaklio kurorto bei pačios Alanijos.

Eftalia Aqua 5* viešbutis atidarytas 2011 m, jį sudaro 2 pagrindiniai korpusai ir 5 vilos. Kambariai tvarkingi, nors vietos nėra labai daug. Mini baras kambaryje papildomas tik gaiviaisiais gėrimais. Viešbutyje yra restoranas, a la carte restoranas, 9 barai. Gėrimai tik vietinės gamybos. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Animacija vyksta pležia.

Eftalia Ocean 5* yra priešais Eftalia Aqua. Asmeniškai mums, pasirodė, kad šis viešbutis truputi geresnis. Gražesnė registratūra, mūsų lankymosi metu čia ir šurmulio buvo mažiau. Viešbučio teritorija graži, nors žalumos nėra labai daug. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Kambariuose daug vietos.

Netoli šių viešbučių yra ir Eftalia Village 5*. Šis viešbutis yra daugiausiai apsodintas augalais, todėl galima sakyti, yra žaliausias ir labai jaukus. Kambariai tvarkingi, nors vietos kambariuose nėra labai daug tik ~28 kv.m. Mini bare kambaryje – vanduo. Visai netoli viešbučio, perėjus per pievą, yra parduotuvės.

 

Eftalia Splash Resort 5* sudaro 1 pagrindinis pastatas. Viešbučio teritorija tvarkinga, augalų nėra labai daug. Kambariai tvarkingi, gražūs. Viešbučio svečiai daugiausiai rusai, anglai.

Ir paskutinis lankytas viešbutis Eftalia Marin 5*. Viešbutis atidarytas 2014 m., sudaro 2 pagrindiniai korpusai ir 3 Swim up korpusai. Swim up – tai numeriai su nuosava terasa su tiesioginiu išėjimu į baseiną. Kambariai gražūs, tvarkingi, gan daug vietos.

Visuose šio tinklo viešbučiuose Wi-Fi nemokamai. Taip pat bendra paplūdimio pramogų zona Eftalia Island. Kur taip pat pilna vandens kalniukų, barų. Vaikų klube yra lietuviškai kalbanti animatorė. Kol valgėme skanius ledus, apžiūrėjome ir pležą. Siauras,akmenuotas žvyro. Todėl rekomenduotume kelionės metu turėti batukus.

Kemal Bay Hotel 5* taip pat yra netoli Alanijos kurorto, apie 8 km. Viešbučio teritorija kompaktiška, yra keli vandens kalniukai. Viešbutyje vyksta animacija. Paplūdimyje smėlis, pležas ilgas ir siauras. Wi-Fi nemokamai – registratūroje. Kambariai dideli ~32 kv.m, tvarkingi, mini bare – vanduo. Anex ir standartiniai kambariai vienodi, tik yra pastate už vandens kalniukų.

Lonicera World 4* ant jūros kranto esantis viešbutis, turi labai didelę teritoriją. Šalia viešbučio daug parduotuvių. Viešbutyje yra du nedideli akva parkai, du pležai. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Viešbutyje mažiesiems turistams siūloma ir vaikiški vežimėliai (7 eur/savaitei). Viešbutyje yra diskoteka, naktinis baras, turi nedideli zoologijos sodą. Didelis vaikų klubas. Paplūdimyje smėlis, gilėja po truputi. Pležas ilgas, bet siauras. Kadangi šiame viešbutyje pietavome, galime pasakyti, kad maistas skanus ir didelis jo pasirinkimas.

   

Apžiūrėjome ir Miramare Beach 4* viešbutį, esantį ~6 km iki Sidės kurorto. Viešbučio teritorija apsodinta, jauki yra vandens kalniukai. Viešbutyje vyksta animacija. Vaikų baseinas turi stogą, kad vaikučiai nenudegtų kaitrioje saulėje.Kambariai tvarkingi, dideli.

Užsukome ir į Trendy Aspendos Beach 5* esantį  ~12 km iki Sidės kurorto. Šalia viešbučio yra parduotuvių. Viešbučio teritorija didelė, apsodinta augalais, graži. Pležas platus, smėlio. Pležia vaikams yra supynės. Taip pat vaikams restorane yra kėdutės. Viešbutyje yra restoranas; 4 a la carte restoranai,8 barai, kuriuose galite mėgautis ir importiniais alkoholiniais gėrimais. Viešbutyje vyksta animacija. Kambariai gan dideli, kambariuose mini baras papildomas gaiviaisiais gėrimais. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Pagrindiniai viešbučio svečiai švedai, vokiečiai. Tikrai labai geras viešbutis, drąsiai galime rekomenduoti

Šalia viešbučio yra Sentido Turan Prince 5*. Viešbutį sudaro 4 pagrindiniai pastatai ir Park tipo pastatai (per gatvę). Prie park tipo pastatų (vilų) yra baseinas, restoranas, kuriame pusryčiai teikiami užsisakant iš meniu, kaip a la carte restorane. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Viešbutyje vyksta aktyvi animacija. Paplūdimyje smėlis. Vaikams čia yra vandens kalniukai, supynės. Kambariai gan dideli, atvykimo dieną kambaryje būna vaisiai. Ekonominės klasės kambariai yra be balkonų. Šį viešbutį dažniausiai poilsiui renkasi šeimos su vaikais.

Dar vienas viešbutis Rixos Beldibi 5* – Beldibio gyvenvietėje, ~25 km iki Kemero kurorto. Superinis viešbutis!!! Išėjus už viešbučio teritorijos yra parduotuvių. Viešbutis tvarkingas,turintis gražią, didelę teritoriją. Pležas siauras. Šiame viešbutyje animacija nėra labai aktyvi. Wi-Fi nemokamai visoje teritorijoje. Kambariai tvarkingi. OK. Gyvenantys šiame viešbutyje gali autobusiuku, nemokamai nuvykti į Rixus Sungate 5* viešbutį ir laiką leisti jame. Naudotis visomis viešbučio paslaugomis, išskyrus kambarius, bei a la carte restoranus.

Viešbučiai Long Beach Harmony 5* ir Long Beach Resort & SPA 5* turi bendrą, didelę teritoriją. Viešbučiai yra ~20 km iki Alanijos miesto centro,  per kelią nuo paplūdimio. Į paplūdimį veda požeminės perėjos. Viena paprastesnė, kita graži ir nėra laiptų!!! Vaikams čia yra vandens parkai, atrakcionai. Viešbutyje yra povų, ponių.  Long Beach Resort & SPA 5* viešbutyje yra restoranas, 5 a la carte restoranai,  12 barų,  o Long Beach Harmony 5* yra restoranas, 2 a la carte restoranai,  6 barai. Maistas skanus – valgėme. Pležia žvyras, paplūdimys ilgas ir siauras. Kambariai gražūs, tvarkingi.

 

Po detalios viešbučių apžiūros į savo gerų viešbučių kolekciją įtraukėme – Rixos tinklo viešbučius, Rubi Platinum, Side Star Elegance, Trendy Aspendos, Susesi Luxury Resort, Bellis Deluxe.
Ar Jūs pasiruošę keliauti į Turkiją? Nes mes pasiruošę Jums papasakoti ne tik apie viešbučius.