Vietnamas su šiaudine skrybėle

Egzotinės kelionės

  

Vietnamas – Pietryčių Azijos lobis, kurį verta atrasti

Kaip sako jau šioje šalyje apsilankę žmonės, Vietname kvapą užgniaužia natūrali gamta, besipinanti su unikalia kultūra ir istorijos paveldu. Tai vieta, kur tiesiog tampi priklausomas nuo keliavimo

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste. Skrydis į Vietnamą (su persėdimu).2 diena
Atvykimas į Saigoną (Saigon). Po pasu patikros ir muitinės formalumu sutvarkymo pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, laisvas laikas savarankiškam miesto pažinimui. Pasisveikinimo vakarienė viešbutyje ir nakvynė.
3 diena
Po pusryčių ekskursija po Ho Či Mino (Ho Chi Minh City) miestą: Karo muziejus, Dievo Motinos katedra (Notre Dame), Centrinis paštas. Praeisime Dong Hojaus (Dong Khoi) ir Ngujen Huė (Nguyen Hue) gatvėmis link Rotušės, pasieksime Karo nusikaltimų muziejų, o vėliau per Čo Lono (Cho Lon) turgų ir Kinų kvartalą iki Ten Hau (Thien Hau) pagodos. Ekskursijos metu pietūs vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje Saigone.
4 diena
Po pusryčių vykstame prie Mekongo deltos (Mekong Delta). Pradėsime kelione laivu aplankant plūduriuojantį Kai Bė (Cai Be) turgų, o vėliau tęsiam kruizą Mekongo upe, kuri čia sukuria nuostabų atšakų, kanalų ir ežerų labirintą. Nepakartojamą įspūdį palieka namai, stovintys prie pat kranto ir net plūduriuojantys ant vandens, arba plaukiojantis turgeliai upės viduryje. Galiausiai pasieksime Vin Longo (Vinh Long) turgų, stebint tradicinį šou, su būdingų šiam regionui dainavimų. Pietūs ekskursijos metu. Nakvynė Kan To (Can Tho) mieste. (Maršrutas apie 170 km).
5 diena
Po pusryčių kruizas laivu dar viena vaizdinga Mekongo dalimi. Aplankysime Kai Rango (Cai Rang) plūduriuojantį turgų, o keliones metu mus lydės įspūdingi vaizdai Mekongo upės gyvenimo. Po kruizo, pietūs vietiniame restorane. Pervežimas į Saigoną, nakvynė. (Maršrutas apie 180 km).
6 diena 
Pusryčiai. Laisvas laikas savarankiškam miesto pažinimui arba visos dienos ekskursija (už papildomą mokestį 50USD/asm) po Ho Či Mino apylinkės. Pamatysime garsiuosius partizanų Ku Čį (Cu Chi) tunelius – kovos su užsienio kariais simbolį. Karo metu tuneliai buvo naudojami kaip bunkeriai, slapti keliai jungiantis kaimelius, ginklų sandėliai ir ligoninės. Taip pat aplankysime Tai Ninio (Tay Ninh) mieste neįprastą  šventyklą – pagrindinį sinkretinės religijos kaodaizmo (Cao Dai) centrą. Pietūs ekskursijos metu. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.
7 diena 
Po pusryčių ir išsiregistravimo iš viešbučio skrydis į Huė (Hue). Pervežimas į Hoi Aną (Hoi An). Vakare garsių „vandens lėlių“ pasirodymas, tai išskirtine Šiaurės Vietnamo meno vizitinė kortelė. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane. (Vidinis skrydis + maršrutas apie 130 km).
8 – 9 diena 
Laisvos dienos, laikas poilsiui Hoi Ane 4* viešbutyje ant jūros kranto (pusryčiai).
10 diena 
Po pusryčių ir išsiregistravimo iš viešbučio pervežimas į imperatoriškąjį Huę (Hue) miestą, kuriame susibūrę daugiausiai UNESCO vertinamų paminklų Vietname. Lankydamiesi buvusioje sostinėje pamatysime galingą citadelę ir Uždraustąjį purpurinį miestą (Tu Cam Thanh) – paskutinės valdančiosios dinastijos – Ngujenų – buveinę. Pasigrožėsime budistų dangiškąją pagodą Tien Mu (Thien Mu). Esant laikui, slibino barža trumpai pasiplaukiosime Kvapniąją upe – Huongos upe (Song Huong). Vakarienė. Apgyvendinimas ir nakvynė Huė mieste.
11 diena
Po pusryčių ir išsiregistravimo iš viešbučio vykstame į Fong Nia (Phong Nha) nacionalinį parką, kur grožėsimės vienu įdomiausių Vietnamo urvų – Fong Nia. Praplauksime vaizdinga Son (Son) upė, su 600m ilgio požemines upės atkarpa, stebinančia didingais grotais, pavadinimai kurių kilę iš esančiu tėn karstinių reiškinių formų. Pietūs ekskursijos metu. Po pietų pervežimas į Vinį (Vinh) // Nge Aną (Nghe An), apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė. (Maršrutas apie 240 km).
12 diena
Po pusryčių vykstame Nin Binio (Ninh Binh) link. Pakeliui (pagal galimybę) lankome Fat Ziemo (Phat Diem) katedrą. Pasiekus Nin Binį, kruizas tradicinėmis plokščiadugnėmis valtimis, Vietnamo šiaurėje vadinamomis sampanais. Plaukdami pasroviui, galėsime pasigrožėti aplinkiniais žaliųjų ryžių laukais. Tęsiant kelione susipažinsime su senovės Vietnamo sostinę – Hoa Lu (Hoa Lu) su Ding (Dinh) ir Le (Le) dinastijų šventyklomis. Pietūs ekskursijos metu. Nakvynė viešbutyje Nin Binio mieste. (Maršrutas apie 200 km).
13 diena
​Po pusryčių ir išsiregistravimo iš viešbučio pervežimas į uostą ir maždaug keturių valandų kruizas Ha Longo įlanka. Šis unikalus vandens telkinys, įtrauktas į UNESCO sąrašą, stebina savo salelių, urvų ir nuostabių gamtinių uolienų gausa. Laive bus patiekiami jūros gėrybių pietūs. Kruizo metu aplankysime vieną iš urvų. Nakvynė Ha Longe (arba ankstyvo skrydžio į Lenkiją atveju – vėlyvas pervežimas į Hanojų ir apgyvendinimas viešbutyje). (Maršrutas apie 180 km).
14 diena
Pusryčiai, pervežimas, o vėliau visos dienos ekskursija po Hanojų: Ho Chi Minho mauzoliejus (išorė), Prezidento rūmai (išorė), namas pastatytas ant polių „Stilt House“ – Ho Chi Minho rezidencija, Vienos kolonos šventykla (Chua Mot Cot) ir Literatūros šventykla (Van Mieu). Tęsiant pažinti su miestų, rikšomis pravažiuosime kolonijiniu kvartalu. Pasigrožėsime XVII a. Nefrito kalno (Ngoc Son) šventykla, esančią Hoan Kiemo (Ho Hoan Kiem) ežero vaizdingoje saloje.  Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lenkiją (su persėdimu). (Maršrutas apie 150 km).
15 diena
Atvykimas į Varšuvą.

Kelionės datos ir kaina

2024 05 09 – 05 23 2193eur

2024 05 30 – 06 13 2070eur

2024 06 13 – 06 27 1998eur

2024 06 27 – 07 11 2093eur

2024 07 04 – 07 18 2224eur

2024 07 11 – 07 25 2306eur

2024 08 01 – 08 15 2271eur

2024 08 08 – 08 22 2283eur

2024 08 15 – 08 29 2081eur

2024 08 22 – 09 05 2081eur

2024 09 05 – 09 19 2003eur

2024 09 12 – 09 26 2086eur

2024 09 19 – 10 03 2098eur

2024 09 26 – 10 10 2046eur

2024 10 03 – 10 17 2046eur

2024 10 10 – 10 24 2205eur

Įspėjimai!
– Dieną prieš išvykimą atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus.
– Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis.
– Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
– Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
– Registruoto vidaus reisų bagažo svoris – 20 kg.
– atsižvelgiant į oro linijų, vykdančių vidaus skrydžius, nustatytą reikalavimą, rezervacijos metu turi būti nurodyta taisyklinga informacija: Vardas, antrasis vardas (jei yra) ir pavardė.

Į kainą įskaičiuota
Skrydžiai (su persėdimu): Varšuva – Saigonas // Hanojus – Varšuva; Saigonas – Huė; oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (12 parų), maitinimas – pagal programa, pervežimai autobusu/mikroautobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 195 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza – apie 60 EUR/asm.  Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** , Hoi Ane **** ant jūros kranto (atkreipkite dėmesį, kad viešbučio standartai gali šiek tiek skirtis nuo Europos standartų.)
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra.
Kambariai: kuklūs su patogumais, dviviečiai. Visi kambariai su vonios kambariu, dažnai su oro kondicionieriumi, televizoriumi, telefonu ir mini-baru (už papildomą mokestį).

Trivietis kambarys paprastai yra dvivietis kambarys su papildoma lova (papildoma lova dažniausiai sulankstomos sofos pavidalu).

Poilsio metu:
Pagal pasirinkimą.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervaciją, pateikite šiuos paso duomenis: vardą, pavardė, gimimo datą, pilietybė, paso numerį, paso išdavimo ir galiojimo datą.
Be to, klientas privalo su savimi pasiimti 2 spalvotas nuotraukas.
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

– Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos ir turėti bent 3 tuščius vizų puslapius (bent 2 gretimi puslapiai).
Primename, kad nėra galimybes įsigyti vizą oro uoste.
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.
Svarbu: priėmus sprendimą dėl savarankiško vizos įforminimo ( nesinaudojant  paslaugomis) ir užtrukus oro uoste tvarkant dokumentus, turistas nebus laukiamas grupės ir privalės savarankiškai (savo sąskaita) pasiekti grupe maršrute.