Pasaulio stebuklas – Maču Pikču

Egzotinės kelionės

Maču Pikču • Lima ir „mažieji Galapagai“ • Naskos plynaukštė ir Kolkos slėnis • Titikakos ežeras • Bolivijos Kopakabana • susitikimas su šamanų • Kuskas ir šventasis inkų slėnis     

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste. Skrydis į Perų (su persėdimu). Atvykus į Limą, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.
2 diena
Anksti papusryčiavę, išvykstame pietiniu Panamerikos greitkeliu iki Naskos. Pakeliui sustojimas Parakaso nacionaliniame draustinyje. Kruizas į Baljestoso salas (vadinamas mažaisiais Galapagais), kuriose gyvena jūrų liūtai, pelikanai, Humbolto pingvinai ir įvairūs paukščiai. Tęsdami savo kelionę, trumpam sustosime prie vaizdingos Huakačinos oazės, bei prie Mirador apžvalgos bokšto Naskos plynaukštėje. Ši vieta garsėja savo paslaptingomis linijomis ir figūromis. Patogiausiai ju groži atskleisti skrendant virš plynaukštės lengvuoju lėktuvų. Nuo Mirador apžvalgos bokšto, galėsime pamatyti rankos ir medžio figūras. Apgyvendinimas Naskos viešbutyje (su baseinu), vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 400 km).
3 diena
Po pusryčių pageidaujantiems (už papildomą mokestį apie 120–150 USD/asm) skrydis lengvųjų lėktuvų virš Naskos plynaukštės, kur ant didelio paviršiaus plotų išraižytos linijos, vaizduojamos įvairios gyvūnų figūros ir piešiniai. Iki šių dienų jų kilmė yra paslaptinga, o teorijų šia tema atsiranda vis daugiau. Iš viršaus jie atrodo tarsi paslaptingi, beveik kosminės kilmės vaizdai. Pietūs (sausas davinys) ir pervežimas į Arekipą, dar vadinamą baltuoju miestu – dėl uolienų spalvos, iš kurios statomi pastatai. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė. (Maršrutas apie 500 km).
4 diena
Po pusryčių ekskursija po Arekipą. Pasivaikščiosime senamiesčių. Programoje be kita ko: Plaza de Armas – laikoma viena gražiausių aikščių Peru, puošni La Companijos jėzuitų bažnyčia (gražus paauksuotas baroko stiliaus altorius), katedra (La Catedral), kolonijinės rezidencijos, Šv. Kotrynos vienuolynas (Monasterio de S. Catalina) su nuostabiu sodu. Pervežimas į Kolkos slėnį (pietūs – sausas davinys). Jūsų laukia vaizdingas maršrutas, kurio metu mus lydės snieguotos viršūnės ir ugnikalnių vaizdai, tipiški Indėnu kaimai, besiganančių lamų ir alpakų bandos.
Dėmesio! Važiuodami įveiksime perėją virš 4000 m aukštyje – yra aukščio ligos galimybe, pagelbės Jums parduodamos vietinės „soroche pills” tabletės! Vakare atvykimas į ​Čivajų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė. Vakare galimybė pasimėgauti terminiais baseinais. (Maršrutas apie 150 km).
5 diena
Po ankstyvų pusryčių vystame į Kolkos kanjoną iki Kondoro Kryžiaus (Cruz del Condor) – apžvalgos punkto, nuo kurio galėsime stebėti garsiuosius andinius  kondorus ir nuostabią kanjono panoramą (pietūs maršrute). Vaizdingasis kanjonas tęsiasi 100 km palei Kolkos upę, o jo gylis siekia 3200 m! Pervežimas į Puno miestą prie Titikakos ežero, nakvynė. (Maršrutas apie 250 km).
6 diena
Po pusryčių autobusu išvykstame į Kopakabaną (Bolivija). Trumpa ekskursija po miestą: pagrindinė aikštė ir Mergelės Marijos sanktuariumas. Kruizas katamaranų į Saulės salas, kur pamatysime nepakartojimus inkų sodus. Apsilankysime privačiame, išskirtiniame INTI WATA etnografijos muziejuje. Svarbiausias dienos akcentas – susitikimas su šamanu ir kruizas autentiška – inkų laikų valtimi. Pietūs katamarane pakeliui į Kopakabaną, veliau grįžimas autobusu į viešbutį Puno mieste (Peru). (Maršrutas apie 250 km).
7 diena
Pageidaujantiems siūlome pasigrožėti saulėtekių virš Titikakos ežero. Pusryčiai. Pervežimas į Kuską (pietūs – sausas davinys) ir ekskursija po Inkų imperijos sostinę bei šalia esančius griuvėsius. Pasivaikščiosime po istorinį centrą (UNESCO), kur kiekviename žingsnyje galima pamatyti inkų pastatų pėdsakus. Programoje: Coricancha – saulės šventykla, ginklų aikštė, barokinė katedra (jos altorius pagamintas iš sidabro) su iškiliausio metraštininko, Peru istoriko – Garsilaso de la Vega mauzoliejumi, Šventosios Šeimos bažnyča ir El Triunfo. Be to, netoli miesto pamatysime istorinius inkų pastatus: Saksajvamano tvirtovė, Kenko šventyklos, Puka Pukara fortas ir Tambomačajaus archeologinė vietovė. Vakare iškilminga vakarienė su folkloro pasirodymu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 350 km).
8 diena
Po ankstyvų pusryčių autobusu vykstame į Oljantaitambą, iš kur traukiniu į Agvas Kaljentesą, esanti Maču Pikču papėdėje (Ispanijos konkistadorai čia niekada nebuvo atvykę). Maču Pikču uolinis miestas-šventovė įtrauktas į septynių pasaulio stebuklų sąrašas (UNESCO sąrašas nuo 2007 m.). „Prarastas inkų miestas“, atrastas pasauliui 1911 m., yra nuostabūs inžinerijos ir architektūros šedevras, gulintys šimtuose terasų. Šios vietos dydis ir grožis leidžia suvokti itin turtingą inkų kultūrą. Pamatysime: Trijų langų šventyklą, apeigines aikštes, gyvenamąjį ir žemės ūkio dalys. Pietūs arba vakarienė, atsižvelgiant į traukinio išvykimo laiką. Grįžimas traukiniu, o paskui autobusu į Kuską. Nakvynė. (Maršrutas apie 100 km).
9 diena
Po pusryčių vykstame į šventąjį inkų slėnį, įsikūrusi palei vingiuojančia tarp kalnų Urubambos upę. Aplankysime kolonijinį miestą Pisaką, o paskui inkų Oljantaitambo tvirtovės griuvėsius. Keliones metu sutiksime indėnus ganančius lamų ir alpakų bandas. Pietūs pakeliui. Begrįžtant užsuksime į Činčerosą, pasigrožėti pagrindinę aikštę ir istorinę XVII a. kolonijinę bažnyčią. Nakvyne Kuskę. (Maršrutas apie 100 km).
10 diena
Po pusryčių pervežimas į Kusko oro uostą. Skrydis į Limą. Apsilankymas kolonijinėje Limoje (įtraukta į UNESCO sąrašą dėl nuostabių Ispanijos baroko laikotarpio paminklų). Programa apima: pasivaikščiojimą po senamiestį, Plaza Mayor aikštė su katedra, kurioje pamatysime inkų imperijos ispanų konkistadoro – Fransisko  Pisaro laidojimo vietą, Arkivyskupų rūmus, rotušė ir prezidento rūmus. Taip pat aplankysime muziejų – Šv. Pranciškaus vienuolyną su įspūdingomis katakombomis. Po pietų mūsų laukia Larco Herrera muziejus, kuriame eksponuojamos didžiausios ikikolumbietiško meno kolekcijos, įsk. Aukso salė, tekstilė ir erotinė keramika. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė. (Maršrutas apie 150 km).
11 diena
Po pusryčių laisvas laikas apsipirkimams arba pasivaikščiojimas prie Ramiojo vandenyno. Vakarienė. Pervežimas į oro uostą. Skrydis atgal į Lenkiją (su persėdimų)
12 diena
Atvykimas į Lenkiją.

KELIONĖS GARANTUOTOS DATOS:

2024 02 17 – 02 28 3430eur

2024 02 23 – 03 05 3330eur

2024 02 29 – 03 11 3667eur

2024 03 11  – 03 22 3584eur

2024 03 27  –  04 07 3603eur

2024 03 30 – 04 10 3491eur

2024 04 07 – 04 18 3715eur

2024 04 17 – 04 28 3627eur

2024 04 24 – 05 05 3935eur

2024 04 30 – 05 11 3627eur

Įspėjimai!
– Dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis atskirais valstybes sprendimais, gali būti draudžiama lankyti tam tikrus turistinius objektus. Esant tokiai situacijai būs siūlomi kiti lankytini objektai. Sprendimą dėl programos keitimo priims keliones vadovas, remdamasis esama informacija / situacija, bei sanitarinėmis rekomendacijomis.
– Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis.
– Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
– Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
– Elektros įtampa Peru yra 220 V. Kištukai (ne Europinis standartas).
– Bankuose ar keityklose nepriimami 100USD (su maža galva) serijos banknotai.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva – Lima – Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (10 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 290+60 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas išvykimo iš Perų mokestis – 40USD/asm.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas.
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

– Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos.
– Vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems – informaciją tikrinti agentūroje.