Kenija – Susitikimas su Afrika

Egzotinės kelionės, Karšta naujiena

Jei vis dar ieškote idėjų nepamirštamoms egzotiškoms atostogoms šiltuose kraštuose – keliaukite į laukinę, tačiau labai žavingą Keniją! Poilsinė kelionė į Keniją nustebins Jus ir kokybišku poilsiu, ir nuostabia Afrikos gamta, ir nepaprastai plačiomis šalies pažinimo galimybėmis. Patirkite poilsio ir pažinimo džiaugsmus šiame karštame Afrikos kampelyje!

 

1 diena
Renkamės Varšuvos Šopeno oro uoste. Skrydis ir apsigyvendinimas viešbutyje

2-4 diena
Poilsis pasirinktame viešbutyje Indijos vandenyno pakrantėje. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje arba dalyvavimui vietinėse ekskursijose.

5 diena
Po ankstyvų pusryčių (gali būti sauso davinio pavidale), išsiregistruojame iš viešbučio ir pervežimas mikroautobusais iki Nacionalinio parko Tsavo West. Apie 250 km, apie 4 h. Pirmą safarį pradėsime iškart po parko sienos kirtimo. Šio parko teritoriją dengia krūmai ir akacijos, tarp kurių gyvena tūkstantis laukinių gyvūnų: drambliai, liūtai, buivolai, antilopės gnu, žirafos ir net leopardai su raganosiais. Pietūs, po kurių turėsime popietinį safarį, laukinių gyvūnų stebėjimas viename iš didžiausių Afrikos nacionalinių parkų, kur galima sutikti milžiniškus migruojančių paukščių pulkus ir Tsavo Raudonus dramblius. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė lodge tipo nameliuose, Tsavo apylinkėse. (Maršrutas apie 280 km)

6 diena
Po ankstyvų pusryčių pervežimas mikroautobusu iki Amboselio nacionalinio parko. Apie 250 km, apie 4.5 h. Parke atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Afrikos ,,stogą” Kilimandžarą. Kalno viršūnę galima pamatyti anksti ryte arba prie saulėlydį, kadangi kitu paros metu jis apgaubtas debesimis. Pakeliui į safarį pamatysime gražią Mzimos ištakas (du vandens telkiniai, tarpusavyje sujungti kaskadomis, čia visada sutiksite hipopotamus ir krokodilus), o taip pat didžiulį išsiliejusios ir sustingusios juodos lavos ruožus (Shetani).  Pietūs, o vėliau safaris parke, garsėjančiame kaip dramblių kraštas. Čia dažnai galima sutikti ir kitus gyvūnus, tokius kaip liūtai, hienos, geopardai, antilopės, buivolai ir žirafos. Pageidaujantys, galės apsilankyti Masajų kaimelyje (apie 25 USD/asm.). Šioje pasirinktoje programoje: gyventojų namų lankymas, masajų šokiai ir susipažinimas su jų tradicijomis, galimybė įsigyti vietinių rankdarbių. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė lodge tipo nameliuose, Amboselio apylinkėse. (Maršrutas apie 300 km)

7 diena
Po ankstyvų pusryčių rytinis safaris Amboselio nacionaliniame parke. Vėliau turėsime kelionę Mombasos link. (Maršrutas apie 475 km). Vakare atvykstame į Mombasą, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė *** viešbutyje (Hotel Reef / Mombasa Beach arba panašaus lygio kuklus viešbutis). Šią dieną pietūs – už papildomą mokestį.

8 diena

Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio:
– pasirinkę papildomą savaitės poilsį – pervežami į pasirinktą viešbutį;
– grįžtantys atgal į Lenkiją – laisvas laikas, su galimybe naudotis viešąja viešbučio infrastruktūra. Įskaičiuoti pusryčiai, kitas maitinimas – už papildomą mokestį. Po pietų – pervežimas į Mombasos oro uostą ir užsakomasis skrydis į Lenkiją.

9 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Kelionės datos ir kaina

2021 10 23- 10 30 – 1012 eur/asm

2021 10 30- 11 07 – 974 eur/asm

2021 11 06 – 11 14 – 1040 eur/asm

2021 11 13- 11 21 -10 12 eur/asm

2021 12 11- 12 19 – 992 eur/asm

2021 12 24- 2022 01 02 1395 eur/asm

2022 01 01 – 01 09 – 1074 eur/asm

2022 01 08 – 01 16 1092 eur/asm

Pastabos:

Bendras programos maršrutas 1350 km.
Lankytinų objektų lankymo eiliškumas gali keistis. Programa gali būti vykdoma atvirkštiniu būdu.

4 naktys pasirinktame viešbutyje (skaityti viešbučio aprašymą) + 3 naktys pažintinis turas

Pastabos:

Nuo 28/08/2017, Kenijos aplinkos apsaugos įstatymas pasikeitė. Pagal naują įstatymą naudojimas, plastikinių maišelių gaminimas arba importavimas Kenijoje yra neteisėtas ir baudžiamas didelėmis baudomis (iki 38 tūkst. JAV dolerių) arba laisvės atėmimu iki ketverių metų. Keliautojai turintys bagaže plastikinių maišelių (vienkartiniai ir plastikiniai maišeliai, krepšiai, įskaitant ir pvz. įgytus oro uoste ir Duty Free),  privalo juos palikti oro uoste. Rekomenduojame vietoje plastikinių maišelių naudoti medžiaginius arba popierinius maišelius. Kenija yra viena iš šalių, kurioms taikomi griežčiausi plastikinių maišelių įstatymai.

Vizos
Viza į Keniją:

– Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš Kenijos datos.

– Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Keniją reikalinga viza.

– Viza klijuojama Kenijos oro uoste.

Duomenys reikalingi vizai (turėti su savimi oro uoste):

2 atitinkančios Jūsų dabartinę išvaizdą skanuota nuotrauka jpg. formatu. Išmatavimai 5.5 x 5.5. Baltas fonas, spalvota nuotrauka, be akinių, nepraviros lūpos. Nuotrauka turi būti geros kokybės.  Vizos kaina 50 USD / asmeniui.

Pateikta informacija apie vizas galioja tik Lietuvos Respublikos piliečiams.

Vietinės ekskursijos:

Masajų kaimas – apie 25 USD/asm. Daugiau vietinių ekskursijų teirautis agentūroje.

Kita

Į safarį pasiimkite kelioninį krepšį, ne lagaminą. Atvykus bus laiko persidėti būtiniausius daiktus iš lagamino į kelioninį krepšį ir palikti viešbutyje, Mombasoje. Paliktas lagaminas bus paimtas po grįžimo iš safario dienos ir pervežamas į viešbutį nakvynei (tuo pasirūpins atstovas prieš išvyką į safarį). Rekomenduojame pasiimti skarelę, kuri apsaugos Jūsų veidą nuo dulkių, smėlio ir vėjo. Patartina su savimi turėti kepurę ir kremą nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. Dėl drabužių: temperatūra keičiasi, rytais ir vakarais bus vėsu, o dienos metu karšta. Dėl šios priežasties rekomenuojame nedevėti tamsiai mėlynų drabužių, kurie gali pritraukti vabzdžius. Naudinga pasiimti su savimi žiūronus, kad galėtumėte stebėti gyvūnus, taip pat ir žibintuvėlius bei repelentus nuo uodų. Parkuose dažniausiai nebūna mobiliojo ryšio. Viešbučio registratūrose prieinamas telefonas (mokama, tačiau nebrangu), tačiau irgi gali pasitaikyti ryšio sutrikimų. Su savimi pasiimkite dolerius, išleistus po 2006 m.

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis su tarpiniu nusileidimu kuro pasipilimui Egipte arba Kipre be išlipimo iš lėktuvo – 45 min., oro uosto mokesčiai, 7 arba 14 viešbučio parų (3 iš jų viešbučiuose ar lodge ***, likusios – jūsų pasirinktame viešbutyje), pervežimai mikroautobusais, pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas (gali nebūti lenkiškai kalbančio atstovo), maitinimas kaip nurodyta programoje ir viešbučio aprašyme, lenkiškai kalbantis atstovas Mombasoje, safario metu (1 asmuo grupei, keičiasi tarp autobusų), vietinis vairuotojas (1 asmuo autobuse, angliškai kalbantis), aukščiau pateikta programa, Tu Europa draudimas (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Įėjimo į Nacionalinius parkus bilietai, arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams – apie 180 USD/asmeniui, privalomai mokamas vietoje, Rainbow atstovui. Taip pat į kelionės kainą nėra įskaičiuoti arbatpinigiai padavėjams, bagažo nešikams, visos asmeninės išlaidos, papildomas maitinimas ir gėrimai, vietinės ekskursijos, Kenijos viza (apie 50 USD/asm.).