Atostogos Lanzarotėje

Karšta naujiena | 0 comments

Kai kurios pasaulio vietos yra tiesiog ypatingos. Būtent taip kalbama apie Lanzarotės salą. Čia vulkaninės kilmės uolienos smėlį ir žemes nudažo įvairiais rausvais atspalviais, kurie persimaino į rudą, pilką ir net juodą spalvas. Šalia krantus skalaujantis žydras Atlanto vandenynas ir žaliuojančios palmės sudaro aiktelėti priversiančius gamtos vaizdo kontrastus. Žmonės grįžę iš šios salos pasakoja, kad keletą kartų tikrai teko suabejoti, ar jie buvo žemėje, mėnulyje ar visai kitoje planetoje.

Atostogos Lanzarotėje
Skrydis iš Varšuvos 2023 04 15/7 nakvynės

Bellevue Aquarius 3* su pusryčiais vakariene 780 eur

Kelionės užsakymas:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „Lanzarotė“.

apie viešbutį:

Apartamentų kompleksas „BelleVue Apartamentos Aquarius“ įsikūręs Lansarotės Puerto del Karmen kurorte, už 100 metrų nuo uosto. Komplekse įrengtas lauko baseinas ir apartamentai su atskirais balkonais arba terasomis.

Visuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, vonios kambariai su plaukų džiovintuvais ir virtuvės, kuriose rasite mikrobangų krosneles, šaldytuvus bei kavos ruošimo rinkinius. Iš kai kurių numerių atsiveria jūros vaizdai.

Svečiai laukiami savitarnos restorane ir dviejuose baruose su terasomis. Aplinkiniame rajone gausu kitų restoranų.

Viešnagės metu galėsite pažaisti stalo tenisą ir biliardą. Vaikams rengiamos įvairios pramogų programos.

Iš „Aquarius“ per 5 minutes nueisite iki Playa de Fariones paplūdimio, o iki Lansarotės oro uosto automobiliu nuvažiuosite per 15 minučių.

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Puerto del Carmen.