Esros turas dovanų kuponas

Karšta naujiena, Kita | 0 comments

Jei dar neturite dovanos svarbiai dienai: gimtadieniui, Kalėdoms ar vestuvių metinių progai, nenusiminkite! Esros turas dovanų kuponas tikrai išgelbės ir išpildys net įmantriausiųjų svajones!

Nustebinkite savo artimąjį ir padovanokite jam svajonių atostogas!

 • dovanų kupono sumą galite rinktis pagal savo galimybes nuo 30 Eur!
 • dovanų kuponą galima išleisti per 1 metus kam tik panorėsite:
 1. Skrydžių bilietams;
 2. Viešbučiams;
 3. Autobusinėms kelionėms;
 4. Egzotinėms kelionėms;
 5. Kelionių organizatorių Novaturas/Itaka/Tez Tour/Coral travel ir t.t.  kelionių paketams.

Kupono įsigijimo ir panaudojimo sąlygos:

 1. Dovanų kuponas patvirtina dovanų kupono turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir paimti paslaugų dovanų kupone nurodytai sumai. Dovanų kupono turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.esrosturas.lt ar atvykę į įmonę adresu: Vytauto pr 9, Kaunas
 2. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.
 3. Kuponas galioja 1 metus nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
 4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už UAB „Esros turas“ parduodamus Novaturas/Itaka/Tez Tour/Coral travel ir t.t. kelionių paketus, skrydžio bilietus ir viešbučius.
  Už dovanų kuponą negalima įsigyti kito dovanų kupono.
 6. Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus