Savaitgalis Paryžiuje

Savaitgalio kelionės, Stovyklos | 0 comments

Beprotiškas savaitgalis Paryžiuje ir Disneilende, linksmybės vaikams ir suaugusiems

Skrydis 2022 07 07 /3 nakvynės su pusryčiais 429 eur

Skrydis 2022 08 11 /3 nakvynės su pusryčiais 429 eur

Kelionės užsakymas

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@esrosturas.lt  Laiško temoje įrašykite „savaitgalis Paryžiuje“.

Beprotiškas savaitgalis Paryžiuje ir Disneilende, linksmybės vaikams ir suaugusiems. Svarbiausi paminklai, įdomiausios vietos, garsusis Paryžiaus metro, kruizas Senos upe, pakilimas į Eifelio bokštą – visa tai kelionės programoje, kuri per trumpą, gerai organizuotą laiką parodys visą menininkų miesto žavesį. Apsilankymas gražiausiuose Paryžiaus kampeliuose ir turininga diena garsiajame pramogų parke, kur galima sutikti mėgstamų animacinių filmų pasakų personažus tai puiki idėja trumpai kelionei su šeima.

1. diena
Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis į Paryžių. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė. Anksti atvykus, 4 dienos programos įgyvendinimas.

2. diena
Pusryčiai. Kelionė laivu Senos upe. Kruizo metu nuo laivo denio galėsite pamatyti Orsė muziejaus fasadą, Dievo Motinos katedrą La Cité mieste, Konsjeržeri pastatą ir Grand Palais. Įėjimas į Eifelio bokštą, laikomą Paryžiaus simboliu. Pervežimas metro į Monmartrą. Apsilankymas Šventosios Širdies bazilikoje. Iš terasos priešais bažnyčią atsiveria gražus vaizdas į Paryžių. Laisvas laikas vaizdingoje Tertre aikštėje. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. diena
Pusryčiai. Pervežimas metro arba RER į Disneilendą – išrinktą geriausiu 2018 metų pramogų parku pasaulyje. Visos dienos viešnagė Volto Disnėjaus pasakų šalyje. Nepamirštami pasivaikščiojimai, be kita ko Main Street, pasakų, atradimų ir nuotykių su Robinzono Kruzo namu ir lobių sala. Viešnagę dar malonesnę padarys susitikimai su Disnėjaus kūrinių personažais. Svečių laukia Miegančioji gražuolė, Nykštukai ir Peliukas Mikis! Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4. diena
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Bagažo palikimas viešbučio saugykloje. Kelionė metro į Šarlio de Golio aikštę, kurioje galėsite grožėtis: Triumfo arka – Prancūzijos simboliu, Eliziejaus laukais, garsėjančiais gražiausia gatve pasaulyje ir nuostabia Konkordijos aikšte su rožinio marmuro obelisku ir aštuonių moterų statulomis, simbolizuojančiomis didžiausius Prancūzijos miestus. Grįžimas į viešbutį, bagažo atsiėmimas. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Paslaugos:
3 nakvynės *** viešbutyje Paryžiaus centre; 2 asm. numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 3 pusryčiai • skrydis • pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas • gido priežiūra

Pastabos:
1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, kruizas Senos upe, viešojo transporto bilietai ir klimato mokestis: apie 150 EUR / suaugusiems, apie 120 EUR / vaikams.

2. Kelionė po Paryžių viešuoju transportu.

3. Įvedus apribojimus, susijusius su COVID-19 Prancūzijoje, programos metu gali atsirasti papildomų reikalavimų, kuriuos keliautojai turės įvykdyti patys ir savo lėšomis.