Savaitgalis Venecijoje

1 DIENA

Skrydis: Vilnius – Venecija. Atskridę į oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į viešbutį. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Venecijoje. Atsižvelgiant į skrydžių laikus, galimas programos papildymas.

2 DIENA

Pusryčiai. ~8 val. pradedate ekskursiją po „svajonių miestą“: aplankote Šv. Morkaus aikštę ir Šv. Morkaus baziliką su *auksiniu altoriumi ir arklių galerija, kuri pergyvenusi daugelį istorinių laikotarpių vis dar stovi Venecijos širdyje primindama apie savo didybę. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę. Siūlome pasimėgauti itališka kava (už papildomą mokestį). Didysis kanalas – didžiausias Venecijos kanalas, vingiuojantis apie 4 km per visą miestą. Ties šiuo kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Apžiūrėti prabangius, neretai auksu ir įmantriomis detalėmis išpuoštus, namus sėdate į *vandens autobusą (vaporetto). Ženklų, Rialto ir „Atodūsių“ tiltai. Aplankote Rialto turgų tam, kad pajusti ypatingą atmosferą ir pasigrožėti itališkų delikatesų gausa. Milžiniški kalmarai, mažyčiai aštuonkojai ir švelnūs artišokai – čia prekiaujama vietiniais delikatesais ir kasdienio vartojimo produktais. Pietūs. Laisvu laiku siūlome aplankyti *Dožų rūmus. Tai buvusio Venecijos valdytojo-dožo būstinė bei rezidencija, vienas ryškiausių gotikinės architektūros statinių Venecijoje. ~19 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA

Pusryčiai. ~9 val. siūlome vykti į ekskursiją, keliaujant *laiveliais į Venecijos lagūnos salas. Burano sala, buvęs žvejų kaimelis su spalvingais namais ir pakrypusia varpine, garsėja spalvingais namais susideda iš mažesnių salų, sujungtų tiltais. Seniau, norint dažyti namą saloje, reikėdavo prašyti valdžios leidimo, kuriame buvo nurodoma kokia spalva dažyti namą. Ekskursiją tęsiate į seniausiai gyvenamą Venecijos salyno vietą – Torcello. Šioje saloje gyveno ir kūrė rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Čia ir gimė vienas iš romantiškiausių Hemingvėjaus kūrinių “Anapus upės, medžių ūksmėje”. Vykstate į stiklo dirbiniais garsėjančią Murano salą, kurią sudaro 7 atskiros salelės ir jos visos sujungtos tiltais. Murano sala tapo stiklo gamybos centru po to, kai 1291 metais, Venecijos Respublika bijodama gaisrų ir medinių statinių sunaikinimo, į šią salą perkėlė visus stiklo meistrus su jų dirbtuvėmis. Sugrįžtate į Veneciją. Laisvas laikas paklaidžioti vaizdingomis vakarėjančiomis Venecijos gatvelėmis. Siūlome paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais (už papildomą mokestį). Pasineriate į kelione vandeniu, apžiūrint Veneciją lėtai linguojant gondolos ritmu. ~20 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu vykstate į Venecijos oro uostą. Skrydis: Milanas – Vilnius. Atsižvelgiant į skrydžių laikus, galimas programos papildymas.

Kelionės data ir kaina:

2023-09-22 – 09-25           656,10€

2024-02-08 – 02-11            746,10€

2024-04-22 – 04-25           656,10€

Norėdami užsakyti, spauskite čia UŽSAKYTI

ĮSKAIČIUOTA Į KELIONĖS KAINĄ

  • Skrydis | Vilnius – Venecija – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas1
  • 3 nakvynės | 3* viešbučiuose
  • Maitinimas | 3 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
  • Ekskursinė programa
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas | vyksta su grupe iš Lietuvos
  • 1Pagal aviakompanijos taisykles, teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės

NEĮSKAIČIUOTA Į KELIONĖS KAINĄ

  • Mokami objektai | turistas moka pats apie 65 € už visus *pažymėtus objektus ir vietinio transporto bilietus.
  • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos